تاریخ: ۱۱:۱۴ :: ۱۳۹۷/۰۳/۲۴

2067, 
محاسبه خوراک پتروشیمی با دلار ازان در هیات دولت تصویب شدReviewed by سایت رادیوسهام on Jun 14Rating: 4.0محاسبه خوراک پتروشیمی با دلار ازان در هیات دولت تصویب شدمحاسبه خوراک پتروشیمی با دلار ازان در هیات دولت تصویب شد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

هیات وزیران در تصمیمی فوق العاده مهم برای صنعت پتروشیمی و بورس، قیمت خوراک شرکت های پتروشیمی در سال ۹۷ را بر مبنای دلار ۳۸۰۰ تومانی تعیین کرد.

به گزارش رادیوسهام ، در جلسه امروز هیات وزیران، مواردی از جمله تعیین قیمت خوراک واحدهای پتروشیمی در سال ۹۷ بررسی و درباره آن‌ها تصمیم‌گیری شد.

براین اساس،دولت به وزارت نفت اجازه داد تا سال جاری برای محاسبه قیمت میعانات گازی، گاز طبیعی خوراک و دیگر خوراک­‌های تحویلی به واحدهای پتروشیمی داخلی ازسوی شرکت‌های تابع این وزارتخانه، نرخ تسعیر ارز مورد عمل برای واردات کالاهای اساسی، به ازای هر دلار ۳۸۰۰ تومان را منظور کند.

براساس این گزارش، صنعت پتروشیمی حدود ۲۵ درصد از ارزش بورس ایران را در اختیار دارد و بهبود وضعیت بزرگترین صنعت ، می تواند به رونق بازار سهام منجر شود.

منبع: عصرمالی

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت فولاد خوزستان در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۶۵۶ ریال سود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ رشد ۹۱ درصدی را نشان می دهد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  تحقق سود ٣٥٨ ريالي «غپينو» براي هر سهم