تاریخ: ۱۳:۰۱ :: ۱۳۹۷/۰۳/۲۴

2067, 
۳۵ درصد محصولات فولاد آلیاژی ایران صادر شدReviewed by سایت رادیوسهام on Jun 14Rating: 4.0۳۵ درصد محصولات فولاد آلیاژی ایران صادر شد۳۵ درصد محصولات فولاد آلیاژی ایران صادر شد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

در دو ماه اول سال ۱۳۹۷ که سال حمایت از کالای ایرانی است، ۵۹ هزار تن از محصولات شرکت فولاد آلیاژی ایران به ارزشی ۱۸۰ میلیارد تومان به بازارهای مختلف مصرف، عرضه گردید که از لحاظ ارزش نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۶ درصد رشد داشته است.

 

به گزارش  رادیوسهام ، براساس گزارش عرضه و فروش فولاد آلیاژی ایران، این محصولات به عنوان مواد اولیه صنایع مختلف کشور از جمله: خودروسازی، ماشین سازی، ابزارسازی و همچنین در ساخت تجهیزات نفت، گاز، پتروشیمی، ریلی مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین ۲۱ هزار تن از محصولات این شرکت به ارزش ۴۹ میلیارد تومان در قالب گروه های عملیات حرارتی پذیر، سخت شونده، کربنی و کیفی- مهندسی به کشورهای آلمان – اسپانیا – انگلستان – ایتالیا – بلغارستان – ترکیه – عمان و هلند صادر شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل  از لحاظ ارزش ۱۲ درصد رشد داشته است.

همچنین در اردیبهشت ماه امسال رکورد فروش ماهیانه این شرکت از ۳۹۵۰۰ تن به ۴۱۲۰۰ تن افزایش یافت.

حتما بخوانید :  سود هر سهم "کپارس" و "زکشت" افزایشی بود

منبع: چیلان

خبر انتخاب شده برای شما

مدیرعامل سایپا با اشاره به ظرفیت تولید خودرو و رشد نامناسب صنعت در زمان مالکیت دولتی گفت: پراید محصول ۶۰۰۰ دلاری است اما کارخانه برای محصول ۲۰۰۰ هزار دلار می‌گیرد و در بازار هم قیمت ۳۲۰۰ دلار است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.