تاریخ: ۱۲:۳۵ :: ۱۳۹۷/۰۳/۲۴

2067, 
افزایش 11درصدی قیمت محصولات دسبحاReviewed by سایت رادیوسهام on Jun 14Rating: 4.0افزایش 11درصدی قیمت محصولات دسبحاافزایش 11درصدی قیمت محصولات دسبحا
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

پس از اعلام سازمان غذا و دارو برای واقعی کردن قیمت دارو گروه دارویی سبحان اعلام کرد نرخ محصولات شرکت به صورت میانگین ۱۱درصد افزایش یافته است.

 

به گزارش رادیوسهام ، جلال بهارستانی در این رابطه اعلام کرد: گروه دارویی سبحان با توجه به دریافت مجوزهای افزایش قیمت محصولات به طور میانگین افزایش ۱۱درصدی را اعمال کرده است.

مدیرعامل گروه دارویی سبحان افزود: از آنجایی که سازمان غذا و دارو برای واقعی کردن قیمت دارو را در برنامه سال جری خود قرار داده است، «دسبحا» نیز در برخی از محصولات کمتر از ۱۱درصد و در برخی دیگر بیش از ۱۱درصد افزایش قیمت داشته است که به طور میانگین ۱۱درصد افزایش نرخ محصولات را برای سال جاری اعمال خواهیم کرد.

لازم به ذکر است؛ سازمان غذا و دارو برای واقعی کردن قیمت دارو ۳استراتژی و برنامه تعیین شده که برخی اقلام دارویی مانند داروهای برند، برند ژنریک و وارداتی شاهد کاهش قیمت خواهیم بود. البته درصدهای این کاهش قیمت متغیر بوده و به تناوب اعلام می‌کنیم که چه داروهایی دچار کاهش قیمت شدند. در برخی موارد شاهد ثبات قیمتی اقلام دارویی در سال جاری هستیم و در برخی موارد در راستای منطقی‌سازی قیمت، برنامه افزایش قیمت داروها را پیش می‌بریم که این اقدام بیشتر شامل تولیدات داخلی می‌شود.

حتما بخوانید :  افزایش سرمایه 32.5 درصدی آپ در بورس

منبع: پاسارگادتحلیل

خبر انتخاب شده برای شما

مدیرعامل سایپا با اشاره به ظرفیت تولید خودرو و رشد نامناسب صنعت در زمان مالکیت دولتی گفت: پراید محصول ۶۰۰۰ دلاری است اما کارخانه برای محصول ۲۰۰۰ هزار دلار می‌گیرد و در بازار هم قیمت ۳۲۰۰ دلار است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.