تاریخ: ۱۲:۳۵ :: ۱۳۹۷/۰۳/۲۴

2067, 
افزایش 11درصدی قیمت محصولات دسبحاReviewed by سایت رادیوسهام on Jun 14Rating: 4.0افزایش 11درصدی قیمت محصولات دسبحاافزایش 11درصدی قیمت محصولات دسبحا
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

پس از اعلام سازمان غذا و دارو برای واقعی کردن قیمت دارو گروه دارویی سبحان اعلام کرد نرخ محصولات شرکت به صورت میانگین ۱۱درصد افزایش یافته است.

 

به گزارش رادیوسهام ، جلال بهارستانی در این رابطه اعلام کرد: گروه دارویی سبحان با توجه به دریافت مجوزهای افزایش قیمت محصولات به طور میانگین افزایش ۱۱درصدی را اعمال کرده است.

مدیرعامل گروه دارویی سبحان افزود: از آنجایی که سازمان غذا و دارو برای واقعی کردن قیمت دارو را در برنامه سال جری خود قرار داده است، «دسبحا» نیز در برخی از محصولات کمتر از ۱۱درصد و در برخی دیگر بیش از ۱۱درصد افزایش قیمت داشته است که به طور میانگین ۱۱درصد افزایش نرخ محصولات را برای سال جاری اعمال خواهیم کرد.

لازم به ذکر است؛ سازمان غذا و دارو برای واقعی کردن قیمت دارو ۳استراتژی و برنامه تعیین شده که برخی اقلام دارویی مانند داروهای برند، برند ژنریک و وارداتی شاهد کاهش قیمت خواهیم بود. البته درصدهای این کاهش قیمت متغیر بوده و به تناوب اعلام می‌کنیم که چه داروهایی دچار کاهش قیمت شدند. در برخی موارد شاهد ثبات قیمتی اقلام دارویی در سال جاری هستیم و در برخی موارد در راستای منطقی‌سازی قیمت، برنامه افزایش قیمت داروها را پیش می‌بریم که این اقدام بیشتر شامل تولیدات داخلی می‌شود.

حتما بخوانید :  نخستین عرضه اولیه امسال فرابورس ۴۲۰ تومان کشف قیمت شد

منبع: پاسارگادتحلیل

خبر انتخاب شده برای شما

مجمع فوق العاده شرکت سنگ آهن گهر زمین، صبح امروز به دلیل به حدنصاب نرسیدن سهامداران حاضر در مجمع(۵۰ درصد)، برگزار نشد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.