2682, 2224, 
واکنش سیف به طرح ۳ نرخی شدن ارزReviewed by سایت رادیوسهام on Jun 19Rating: 4.0واکنش سیف به طرح ۳ نرخی شدن ارز واکنش سیف به طرح ۳ نرخی شدن ارز
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

رئیس کل بانک مرکزی برنامه ارزی دولت برای واردات کالا را اعلام کرد و گفت: بر همین اساس به سه گروه کالای اساسی و حیاتی، مواد اولیه و ضروری و کالاهای خاص مورد نیاز ارز تخصیص می‌یابد.

به گزارش رادیوسهام ، ولی الله سیف هنگام خروج از محل برگزاری همایش سیاستهای پولی و مالی در پاسخ به پرسشی در خصوص اخبار منتشر شده درباره سه نرخی شدن ارز، ویژگی اصلی طرح را مصون سازی اقتصاد از هرگونه محدودیت اعلام کرد و با بیان اینکه یکسری از کالاها که اساسی و حیاتی هستند از درآمدهای نفتی تامین ارز می شود، افزود: مواد اولیه کارخانجات و کالاهای ضروری از طریق صادرات کالاهای غیرنفتی تامین ارز خواهد شد.

رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به اینکه همچنین ۲۰ درصد از صادرات غیر نفتی و همچنین ارز صادر کنندگان خرد به کالاهای اولویت بعدی تخصیص می یابد، خاطرنشان کرد: تخصیص ارز به سه گروه کالایی اساسی و حیاتی، مواد اولیه و ضروری و کالاهای خاص مورد نیاز انجام می شود.

خبر انتخاب شده برای شما

سفته‌بازهای ملکی فروشنده شدند؛ گروهی از خریداران به بازار آمدند. این در حالی است که آمارهای مقدماتی از رونق معاملات ملکی در میانه زمستان خبر می‌دهد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  آغاز مرحله جدید پیش فروش ایران خودرو + جدول قیمت‌ها
برچسب ها: ,