2681, 2224, 
قیمت سکه اندکی ریخت|در بازار طلا و ارز چه گذشت؟Reviewed by سایت رادیوسهام on Jun 19Rating: 4.0قیمت سکه اندکی ریخت|در بازار طلا و ارز چه گذشت؟قیمت سکه اندکی ریخت|در بازار طلا و ارز چه گذشت؟
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

در حالی قیمت سکه دیروز به بیش از ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش یافته بود، امروز افت کرده و با قیمت ۲ میلیون و ۴۹۷ هزار تومان در بازار به فروش رفت.

 

به گزارش رادیوسهام ، در حالی قیمت سکه دیروز به بیش از ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش یافته بود، امروز افت کرده و با قیمت ۲ میلیون و ۴۹۷ هزار تومان در بازار به فروش رفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سکه بهار آزادی امروز در بازار ۲ میلیون و ۳۹۰ هزار تومان قیمت داشت. قیمت نیم‌سکه و ربع‌سکه نیز ۵ هزار تومان افت کرد. به این ترتیب، نیم‌سکه با قیمت یک میلیون و ۲۳۰ هزار تومان، ربع‌سکه ۶۹۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی ۳۹۵ هزار تومان فروخته شد.

قیمت سکه اندکی ریخت|در بازار طلا و ارز چه گذشت؟

در سوی دیگر، در بازار طلا قیمت‌ها صعودی بود. قیمت طلای ۱۸عیار ۲ هزار و ۳۰ تومان بالا رفت و با نرخ ۲۱۴ هزار و ۱ تومان به فروش رفت. هر مثقال طلا نیز ۹۲۷ هزار تومان بود.

حتما بخوانید :  بررسی درآمدهای ارزی در کمیسیون برنامه مجلس

قیمت سکه اندکی ریخت|در بازار طلا و ارز چه گذشت؟

در بازار ارز امام روند قیمت‌ها تا حدی کاهش بود. نرخ یورو ۳۴ تومان، پوند ۲۹ تومان، لیر ترکیه ۶ تومان و یوان چین ۵ تومان کاهش یافت.

بر این اساس، در بازار هر یورو ۸۱۷۱ تومان، پوند انگلیس ۹۳۳۰ تومان، درهم امارات ۱۹۲۶ تومان، لیر ترکیه ۱۴۸۷ تومان و یوان چین ۱۰۹۲ تومان قیمت دارد.

قیمت سکه اندکی ریخت|در بازار طلا و ارز چه گذشت؟

منبع: خبرآنلاین

خبر انتخاب شده برای شما

شورای پول و اعتبار تاکنون مصوبه ای درباره تعیین نرخ سود بانکی نداشته بنابراین نباید بانک ها اقدام به افزایش نرخ سود بانکی کنند.
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.