2067, 2068, 
کدام شرکت ها امروز مجمع برگزار می کنند؟Reviewed by سایت رادیوسهام on Jun 23Rating: 4.0کدام شرکت ها امروز مجمع برگزار می کنند؟کدام شرکت ها امروز مجمع برگزار می کنند؟
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

در ادامه برگزار مجامع عادی و فوق العاده شرکت ها ، امروز هم ۶ شرکت دیگر مجامع پایان سال مالی خود را برگزار می کنند .

 

شرکت افست

به گزارش رادیوسهام ، شرکت افست در نماد «چافست» برای تصویب اقزایش سرمایه ۲۵۰ درصدی خود از محل سود انباشته از ساعت ۹ صبح به مجمع می رود . «چافست» در صورت تصویب این افزایش سرمایه ، ۷۰ میلیارد تومانی خواهد شد.

مهندسی و ساختمان صنایع نفت

شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت در نماد «شساحت» از ساعت ۱۰ صبح مجمع پایان سال مالی خود را در خیابان کامرانیه تهران برگزار می کند . «شساخت» در بازار پایه فرابورس معامله می شود و در سال مالی ۹۶ موفق به تحقق سود خالص ۹۹.۹ میلیارد تومانی که معادل ۳۹۷ ریال سود خالص به ازای هر سهم ، شده است . البته سود خالص سال مالی ۹۶ شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت نسبت به سال مالی ۹۵ ، ۳۵ درصد کاهش نشان می دهد.

کدام شرکت ها امروز مجمع برگزار می کنند؟

شرکت صنایع خاک چینی ایران

شرکت صنایع خاک چینی ایران «کخاک» از ساعت ۱۰ صبح در مجموعه تلاش مجمع پایان سال مالی خود را برگزار می کند . «کخاک» با رشد ۴۰ درصدی سود خالص در سال مالی ۹۶ نسبت به سال مالی ۹۵ موفق به کسب سود ۴۱.۳ میلیارد تومانی (۱۲۴۱ ریالی به ازای هر سهم ) شده است .

شرکت پتروشیمی نوری

شاید مهمترین مجمع امروز را شرکت پتروشیمی نوری در نماد «نوری» برگزار می کند . پتروشیمی نوری در سال مالی ۹۶ موفق به کسب سود ۱۵۳۳.۹ میلیارد تومانی (۵۱۱۳ ریال به ازای هر سهم) شده که نسبت به سال مالی ۹۵ ، رشد قابل توجه ۱۰۲ درصدی را نشان می دهد.

شرکت فارسیت درود

شرکت فارسیت درود در نماد «سفارود» از ساعت ۱۱ امروز مجمع پایان سال مالی۹۶ خود را برگزار می کند این شرکت با کاهش ۵۳ درصدی زیان خالص در سال مالی ۹۶ نسبت به سال مالی ۹۵ ، ۴.۳ میلیارد تومان (۳۵۴ ریال به ازای هر سهم) زیان خالص به بار آورده است.

ریل سیر کوثر

شرکت ریل سیر کوثر در نماد «حسیر» هم از ساعت ۱۵ امروز دوم تیرماه ، در شهرک فجر تهران ، مجمع پایان سال مالی ۹۶ خود را برگزار می کند . «حسیر» در سال مالی ۹۶ موفق به کسب سود خالص ۹ میلیارد تومانی (۱۹۱ ریال به ازای هر سهم) شده که نسبت به سال مالی ۹۵ ، رشد ۹۶ درصدی نشان می دهد

منبع: بورس۷

خبر انتخاب شده برای شما

عرضه اولیه سهام فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش با نماد "افق" شنبه آینده در بورس تهران انجام می شود.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.