تاریخ: ۱۰:۵۷ :: ۱۳۹۷/۰۴/۱۶

2067, 
منتفی شدن بازخرید سهام های وب | اعلام تازه‌ترین تصمیم‌ها برای بازگشایی نمادReviewed by سایت رادیوسهام on Jul 7Rating: 4.0 منتفی شدن بازخرید سهام های وب | اعلام تازه‌ترین تصمیم‌ها برای بازگشایی نماد منتفی شدن بازخرید سهام های وب | اعلام تازه‌ترین تصمیم‌ها برای بازگشایی نماد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

با برگزاری جلسه سازمان بورس و مدیرعامل های وب با حضور حسابرسان مساله بازخرید سهام توسط مدیرعامل منتفی اعلام شد. مقرر شده پس از گزارش حسابرس و شفاف‌‍سازی در چند روز آینده امکان بازشدن نماد فراهم شود.

 

به گزارش رادیوسهام ، حسین عبده تبریزی در صفحه اینستاگرام شخصی خود در مورد تازه‌ترین تصمیم‌های شورای عالی بورس برای بازگشایی نماد «های وب» اعلام کرد: با حضور ایمان میری؛ مدیرعامل داده گستر عصرنوین،حسابداران شرکت و نماینده جامعه حسابداران رسمی ایران جلسه طولانی مدتی برگزار شد.

به گفته عبده تبریزی آقای میری ضمن حمایت از سهم و اعلام آمادگی برای وثیقه‌گذاری سهام خود، از خریداری سهام اظهار معذوریت و عنوان کرد همه نقدینگی را صرف خرید جنس و مواد اولیه کرده و برای خریداری سهام نقدینگی ندارند.

حسابدار شرکت نیز در این جلسه تاکید کرده پیش نویس گزارش را ظرف ۳ روز تحویل داده و نهایتا ۲۰ تیرماه گزارش حسابرسی در سامانه کدال قابل دسترسی است. همچنین مقرر شد همزمان با دریافت گزارش حسابرس، سازمان نیز گزارش شفاف‌سازی را ارایه دهد تا امکان باز شدن نماد فراهم شود.

این در حالی است که روز ۲۸ تیرماه، سهامداران های وب پنج شنبه دو مجمع عادی و فو‌ق‌العاده خود را برگزار می‌کنند.

 منتفی شدن بازخرید سهام های وب | اعلام تازه‌ترین تصمیم‌ها برای بازگشایی نماد

منبع: دنیای بورس

خبر انتخاب شده برای شما

سال ۹۷ با پایانی خوش برای بانک تجارت همراه بود و سرمایه این بانک در آخرین مجمع عمومی فوق العاده با رای اکثریت سهامداران حقیقی و حقوقی با ۳۹۰ درصد افزایش از مبلغ از ۴۵ هزار و هفتصد میلیارد ریال به ۲۲۳ هزار و نهصد و بیست و شش میلیارد ریال رسید.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.