تاریخ: ۱۸:۱۰ :: ۱۳۹۷/۰۴/۱۶

2067, 
افزایش سرمایه ذوب آهن جدی شد|انتشار گزارش افزایش سرمایه تا حداکثر دو هفته دیگرReviewed by سایت رادیوسهام on Jul 7Rating: 4.0 افزایش سرمایه ذوب آهن جدی شد|انتشار گزارش افزایش سرمایه تا حداکثر دو هفته دیگر افزایش سرمایه ذوب آهن جدی شد|انتشار گزارش افزایش سرمایه تا حداکثر دو هفته دیگر
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

 افزایش سرمایه ذوب آهن جدی شد|انتشار گزارش افزایش سرمایه تا حداکثر دو هفته دیگر

روح الله فاضل پور مدیر راهبری شرکت ها، سهام و امور مجامع شرکت ذوب آهن اصفهان در خصوص افزایش سرمایه این شرکت گفت: هیات مدیره شرکت ذوب آهن از آذر ماه سال ۹۶ دستور بررسی برنامه افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی تجهیزات را صادر نموده است که با توجه به پیش بینی معافیت مالیاتی آن در قانون بودجه سال ٩٧ و ابلاغآن در آخرین روز سال ٩۶ این شرکت مقدمات انجام آن را فراهم نموده است.

به گزارش رادیوسهام ، پرونده عملکرد شرکت ذوب آهن اصفهان در سال ۹۶ با ۱۲۰ میلیارد تومان سود بسته شد ، اما زیان انباشته این شرکت همچنان بیش از ۵۰ درصد سرمایه ثبت شده آن است.

روح الله فاضل پور مدیر راهبری شرکت ها، سهام و امور مجامع شرکت ذوب آهن اصفهان در خصوص افزایش سرمایه این شرکت گفت: هیات مدیره شرکت ذوب آهن از آذر ماه سال ۹۶ دستور بررسی برنامه افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی تجهیزات را صادر نموده است که با توجه به پیش بینی معافیت مالیاتی آن در قانون بودجه سال ۹۷ و ابلاغ آن در آخرین روز سال ۹۶ این شرکت مقدمات انجام آن را فراهم نموده است.

حتما بخوانید :  تقویت 1543 واحدی شاخص کل بورس| حمایت حقوقی‌ها از بازار تشنه پول

وی در خصوص زمان انجام آن گفت: در این نوع افزایش سرمایه سه مرحله اساسی پیش رو داریم. مرحله اول که اساس کار افزایش سرمایه است ارزیابی تجهیزات و ماشین آلات شرکت توسط کارشناسان رسمی دادگستری است که پس از دو ماه تلاش بی وقفه گزارش نهایی در حال جمع بندی و امضای نهایی کارشناسان است.

فاضل پور گفت: پس از آن گزارش توجیهی افزایش سرمایه با عنایت به مبالغ ارزیابی شده تهیه خواهد شد که به محض نهایی شدن گزارش توجیهی بر روی سامانه کدال خواهد رفت.

وی ادامه داد: در مرحله دوم اظهار نظر حسابرس و بازرس قانونی را نسبت به گزارش توجیهی افزایش سرمایه خواهیم داشت و در مرحله سوم دریافت مجوز برگزاری مجمع فوق العاده از سازمان بورس را پیش رو خواهیم داشت.

وی در پایان گفت: مرحله اول کار تقریبا تمام است و پیش بینی می گردد ظرف یک الی دو هفته پس از مجمع عادی شرکت گزارش آن بر روی سامانه کدال ارائه گردد.

منبع: بورس۲۴

خبر انتخاب شده برای شما

داروسازی ایران دارو از تولید دو داروی جدید در این شرکت و برای نخستین بار در کشور خبر داد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.