تاریخ: ۱۷:۵۳ :: ۱۳۹۷/۰۴/۱۶

2067, 
پکرمان از خبر آتش سوزی شفاف سازی کردReviewed by سایت رادیوسهام on Jul 7Rating: 4.0 پکرمان از خبر آتش سوزی شفاف سازی کرد پکرمان از خبر آتش سوزی شفاف سازی کرد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

 پکرمان از خبر آتش سوزی شفاف سازی کرد

“پکرمان” در اطلاعیه ای در خصوص آتش سوزی اخیر این کارخانه توضیح داد. این شرکت اعلام کرده است، آتش سوزی در یکی از انبارها تاثیری در شرایط مالی شرکت ندارد.

به گزارش رادیوسهام ،  طی روزهای گذشته خبرهایی مبنی بر آتش سوزی در کارخانه لاستیک بارز شنیده شد. این شرکت امروز با انتشار اطلاعیه ای در این زمینه شفاف سازی کرد.

گروه صنعتی بارز پیرو خبر منتشر شده مبنی بر آتش سوزی توضیحاتی را در کدال ارائه داده است.

به گفته “پکرمان” بخشی از انبار ضایعات کارخانه در ساعت ۱۲:۰۰ روز سه شنبه مورخ ۱۲ تیرماه سال جاری دچار آتش سوزی شده که تاثیر مالی با اهمیتی در عملکرد شرکت ندارد.

این شرکت همچنین عنوان کرده که انبار مذکور، تحت پوشش بیمه بوده است و این حادثه هیچ خللی در روند فعالیت شرکت به وجود نیاورده و با گذشت ساعتی کوتاه، کارخانه فعالیت عملیاتی خود را بطور عادی در پیش گرفته است.

بررسی سابقه معاملاتی این نماد حاکی از آن است که این شرکت از ۵ خردادماه تا ۹ تیرماه بی وقفه در مسیر رشد قرار داشته است. بطوریکه از قیمت ۲۵۰ تومان به ۳۲۸ تومان رسیده و بعد از آن نیز تنها ۲ روز معاملاتی منفی را پشت سر گذاشته است.

حتما بخوانید :  مس آماده جهش قیمتی | فلز سرخ بیش از پیش بینی ها رشد می کند

اما در بحث تغییر مالکیت طی امروز حمایت قابل توجه بازیگر حقوقی قابل توجه است. در این زمینه حقوقی ها امروز مالکیت بیش از ۹۴ درصد از سهم خرید را در اختیار داشتند. در سمت فروش اما، وزن حقیقی ها سنگین تر بود و ۷۴ درصد از سهم فروش را به خود اختصاص دادند.

نکته قابل توجه طی معاملات این سهم مربوط به تغییر مالکیت بیش از یک ماه گذشته است، بررسی این مدت نشان می دهد که به استثنا معاملات امروز، طی مدت اخیر تغییر مالکیت تماما به نفع بازیگران حقیقی بوده و تقاضای سهام در این گروه بسیار قابل توجه بوده است

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

عضو شورای عالی بورس : توسعه و تعمیق بازار سرمایه از اوایل دهه ۸۰ باعث شد دولت توجه ویژه‌ای به تأمین مالی از طریق بازار سرمایه داشته باشد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.