تاریخ: ۲۰:۳۳ :: ۱۳۹۷/۰۴/۱۶

2067, 
خوان آخر عرضه پتروشیمی پارسReviewed by سایت رادیوسهام on Jul 7Rating: 4.0 خوان آخر عرضه پتروشیمی پارس خوان آخر عرضه پتروشیمی پارس
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۲ votes, average: 3٫۰۰ out of 5)
Loading...

 خوان آخر عرضه پتروشیمی پارس

تمامی مدارک و گزارش‌های مورد نیاز عرضه پتروشیمی پارس آماده و منتشر شد و تنها گزارش ارزش‌گذاری «پارس» نهایی نشده است.

به گزارش رادیوسهام ، معامله‌گران بورسی در حالی منتظر عرضه اولیه سهام پتروشیمی پارس هستند که خوان آخر این عرضه اعلام گزارش ارزشگذاری شرکت است.در این راستا معاون ناشران و امور اعضاء شرکت بورس اوراق بهادار عنوان کرد که تمامی مدارک و گزارش‌های مورد نیاز برای این عرضه آماده و منتشر شده و تنها گزارش ارزش‌گذاری «پارس» نهایی نشده است.

روح اله حسینی مقدم با اظهار این مطلب تصریح کرد: پتروشیمی پارس در روزهای اخیر تمامی گزارش‌های درخواستی از جمله صورت‌های مالی عملکرد از سال مالی ۱۳۸۰ تا ۱۳۹۶ را به‌صورت حسابرسی شده اعلام کرده است. همچنین گزارش فعالیت هیات مدیره برای سال مالی منتهی به پایان اسفندماه ۹۶ و گزارش تفسیری مدیریت نیز ارائه شده است.

به گفته وی در این میان تنها گزارش ارزشگذاری «پارس» از نظر شرکت بورس مورد قبول واقع نشد. این گزارش نیاز به اصلاحات داشت و بنابراین به شرکتی که ارزشگذاری آن را انجام داده بود، برگشت داده شد. این شرکت قرار است گزارش مزبور را اصلاح کند و دوباره گزارش جدید با توجه به معیارهای مورد نظر تهیه کند.

حتما بخوانید :  سودسازی ۹۰۱ریالی «شتران» برای هرسهم

حسینی مقدم ادامه داد: هر زمان که ارزشگذاری مزبور با توجه به معیارهای تاکید شده، به شرکت بورس ارائه شود، اقدام به انتشار اطلاعیه عرضه «پارس» خواهیم کرد.

وی تاکید کرد: هیچ مشکلی دیگر در زمینه این عرضه اولیه وجود ندارد.

همچنین در حالی صبح امروز شاهد انتشار اطلاعیه برگزاری مجمع عمومی سالیانه «پتروشیمی پارس» در پایان ماه جاری بودیم که مدیران شرکت در روز معارفه اعلام کرده بودند که این مجمع بعد از عرضه اولیه سهام در بورس خواهد بود. به این ترتیب به نطر می‌رسد در هفته جاری و یا نهایت هفته آینده این عرضه اولیه صورت گیرد.

منبع: دنیای بورس

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در صورت های مالی ۶ماهه برای هرسهم ۶۲ریال سود اعلام کرد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
برچسب ها: ,