تاریخ: ۱۶:۵۴ :: ۱۳۹۷/۰۴/۱۷

2067, 
اقتصاد مقاومتی در صنعت فولاد اتفاق افتاده استReviewed by سایت رادیوسهام on Jul 8Rating: 4.0 اقتصاد مقاومتی در صنعت فولاد اتفاق افتاده است اقتصاد مقاومتی در صنعت فولاد اتفاق افتاده است
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

 اقتصاد مقاومتی در صنعت فولاد اتفاق افتاده است

بهرام سبحانی درخصوص شرایط فعلی اقتصاد کشور و لزوم پیاده سازی اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: صنعت فولاد یکی از صنایع پیشران در اقتصاد کشور است و شاهد آن هستیم که اقتصاد مقاومتی در این صنعت پیاده سازی شده است.

به گزارش رادیوسهام ، وی در ادامه افزود: کاهش اتکا به خارج مصداق اصلی پیاده‌سازی اقتصاد مقاومتی در صنعت فولاد است و بر این اساس، مهندسی معکوس و تأمین نهاده‌های اصلی تولید ازجمله قطعات یدکی، روغنها، گریسها، نسوزها و تجهیزات از تولیدکنندگان داخلی و بومی‌سازی دانش تولید آن از جمله مواردی است که منجر به تحقق اقتصاد مقاومتی در صنعت فولاد شده است.

مدیرعامل فولاد مبارکه یادآور شد: فولاد مبارکه حمایت از زنجیرۀ تأمین داخلی را در دستور کار خود قرار داده است و بر همین اساس، در زنجیرۀ تأمین فولاد مبارکه حدود ۲ هزار و ۸۰۰ تأمین کنندۀ داخلی و شرکت خدماتی وجود دارند که عمدۀ نیاز فولاد مبارکه را رفع می‌کنند.

وی تصریح کرد: فعالیت فولاد مبارکه در راستای افزایش بهره‌وری و توسعۀ هرچه بهتر تأمین کنندگان داخلی است.

حتما بخوانید :  روزانه ۱۵۰۰دستگاه خودرو تحویل می شود

سبحانی خاطرنشان کرد: فعالیت‌های مستمر فولاد مبارکه در راستای اهداف بلندمدت شرکت موجب شده دستاوردهای مهمی در حوزۀ بهره‌وری، اثربخشی بازاریابی و فروش، تعهد به مسئولیتهای اجتماعی، استفاده بهینه از منابع آبی، تکمیل زنجیرۀ ارزش و طرحهای توسعه حاصل شود

منبع: معدن۲۴

خبر انتخاب شده برای شما

بورس تهران معاملات دیروز را با عقب‌نشینی شاخص کل به پایان رساند. در این روز شاخص کل در پنجمین افت متوالی خود ۹۵۹ واحد کاهش یافت و در پایان کار در ارتفاع ۱۵۶ هزار و ۱۵۵ واحدی قرار گرفت.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.