تاریخ: ۱۲:۲۴ :: ۱۳۹۷/۰۴/۱۷

2067, 
تحقق 16 ریال سود برای وکوثرReviewed by سایت رادیوسهام on Jul 8Rating: 4.0 تحقق 16 ریال سود برای وکوثر تحقق 16 ریال سود برای وکوثر
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

 تحقق 16 ریال سود برای وکوثر

این شرکت اعلام کرده است علت اصلی کاهش ۶۹ درصدی سود در سال ۹۶ نسبت به سال قبل را می توان ناشی از افت ۲۱ درصدی درآمدهای غیرمشاع و افزایش ۱۱ درصدی جمع هزینه ها دانست.

به گزارش رادیوسهام ، موسسه اعتباری کوثر با انتشار گزارش ۱۲ ماهه منتهی به اسفند ۹۶، از تحقق ۱۶ ریالی سود در این بازه زمانی خبر داد.

، “وکوثر” در دوره ۱۲ ماهه منتهی به پایان سال ۹۶، برای هر سهم تنها ۱۶ ریال سود محقق کرد، که معادل ۱۱ درصد رقم سود پیش بینی شده در آخرین بودجه شرکت است.

برهمین اساس این شرکت اعلام کرد، که در مدت مشابه سال قبل ۵۱ ریال سود برای هر سهم شناسایی کرده است.

این شرکت همچنین اعلام کرده است علت اصلی کاهش ۶۹ درصدی سود در سال ۹۶ نسبت به سال قبل را می توان ناشی از افت ۲۱ درصدی درآمدهای غیرمشاع و افزایش ۱۱ درصدی جمع هزینه ها دانست.

یکی از مهمترین خبرهای این شرکت در مدت اخیر، در خصوص واگذاری سهام شرکت فراز انرژی دنا است.

حتما بخوانید :  دومین لیگ ستارگان بورس، تجربه ای موفق و کارآ

به این ترتیب،۱۰۰ درصد سهام فراز انرژی دنا، که مالک ۶۴ درصد از سهام تایدواتر است به مزایده گذاشته و به بخش خصوصی واگذار شد.

سابقه معاملاتی این سهم حاکی از آن است که بعد از یک دوره رشد متوالی این سهم در اواخر خردادماه، سهامداران هم اکنون به شناسایی سود می پردازند. همچنین در بحث تغییر مالکیت ها نیز در عمده روزهای اخیر، حمایت بازیگران حقوقی قابل توجه است

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

تجربه برگزاری موفق اولین دوره لیگ و تحقق اهداف از قبل تعیین شده، موجب شد تا این دوره لیگ، در سطح وسیع‌ تر و با حضور بیش از سه برابری دانشگاه ها نسبت به قبل برگزار شود. در این مسابقه، ۳۰ تیم پنج ‌نفره دانشگاهی حضور داشتند.
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.