تاریخ: ۱۲:۲۴ :: ۱۳۹۷/۰۴/۱۷

2067, 
تحقق 16 ریال سود برای وکوثرReviewed by سایت رادیوسهام on Jul 8Rating: 4.0 تحقق 16 ریال سود برای وکوثر تحقق 16 ریال سود برای وکوثر
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

 تحقق 16 ریال سود برای وکوثر

این شرکت اعلام کرده است علت اصلی کاهش ۶۹ درصدی سود در سال ۹۶ نسبت به سال قبل را می توان ناشی از افت ۲۱ درصدی درآمدهای غیرمشاع و افزایش ۱۱ درصدی جمع هزینه ها دانست.

به گزارش رادیوسهام ، موسسه اعتباری کوثر با انتشار گزارش ۱۲ ماهه منتهی به اسفند ۹۶، از تحقق ۱۶ ریالی سود در این بازه زمانی خبر داد.

، “وکوثر” در دوره ۱۲ ماهه منتهی به پایان سال ۹۶، برای هر سهم تنها ۱۶ ریال سود محقق کرد، که معادل ۱۱ درصد رقم سود پیش بینی شده در آخرین بودجه شرکت است.

برهمین اساس این شرکت اعلام کرد، که در مدت مشابه سال قبل ۵۱ ریال سود برای هر سهم شناسایی کرده است.

این شرکت همچنین اعلام کرده است علت اصلی کاهش ۶۹ درصدی سود در سال ۹۶ نسبت به سال قبل را می توان ناشی از افت ۲۱ درصدی درآمدهای غیرمشاع و افزایش ۱۱ درصدی جمع هزینه ها دانست.

یکی از مهمترین خبرهای این شرکت در مدت اخیر، در خصوص واگذاری سهام شرکت فراز انرژی دنا است.

حتما بخوانید :  سود هر سهم "سپ" ۵۱ درصد افزایش یافت- اصلاحیه

به این ترتیب،۱۰۰ درصد سهام فراز انرژی دنا، که مالک ۶۴ درصد از سهام تایدواتر است به مزایده گذاشته و به بخش خصوصی واگذار شد.

سابقه معاملاتی این سهم حاکی از آن است که بعد از یک دوره رشد متوالی این سهم در اواخر خردادماه، سهامداران هم اکنون به شناسایی سود می پردازند. همچنین در بحث تغییر مالکیت ها نیز در عمده روزهای اخیر، حمایت بازیگران حقوقی قابل توجه است

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

عضو شورای عالی بورس : توسعه و تعمیق بازار سرمایه از اوایل دهه ۸۰ باعث شد دولت توجه ویژه‌ای به تأمین مالی از طریق بازار سرمایه داشته باشد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.