تاریخ: ۱۲:۲۶ :: ۱۳۹۷/۰۴/۱۷

2067, 
بازار آهن به ثبات نسبی رسید|پیشنهاد جدید قیمت‎گذاری در بورسReviewed by سایت رادیوسهام on Jul 8Rating: 4.0 بازار آهن به ثبات نسبی رسید|پیشنهاد جدید قیمت‎گذاری در بورس بازار آهن به ثبات نسبی رسید|پیشنهاد جدید قیمت‎گذاری در بورس
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

 بازار آهن به ثبات نسبی رسید|پیشنهاد جدید قیمت‎گذاری در بورس

رئیس اتحادیه فروشندگان آهن با بیان اینکه بازار آهن به ثبات نسبی رسید، گفت: پیشنهاد کرده‌ایم یک اتاق قیمت‌گذاری در بورس کالا تشکیل و با همفکری انجمن‌ های تولید کنندگان و فروشندگان قیمت‌گذاری مناسبی برای شمش آهن انجام شود.

به گزارش رادیوسهام ، محمد آزاد با اشاره به اینکه در حال حاضر قیمت‌ها در بازار آهن و فولاد نسبت به هفته گذشته شاهد افزایش اندکی است، اظهار داشت: امروز هر کیلو میلگرد و تیرآهن با اختلاف ۵۰ تا ۱۰۰ تومانی با قیمت ۳۴۰۰ تا ۳۵۰۰ تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه بازار آهن فعلاً منتظر تعیین تکلیف قیمت‌ها است، افزود: وضعیت بازار آهن به گونه‌ای است که هر کس بنا به نیاز خود خرید می‌کند.

رئیس اتحادیه فروشندگان آهن تصریح کرد: با توجه به تصمیم وزارت صنعت قرار شده تولیدکنندگان خود صادرات محصولات را انجام دهند که این موضوع کمک بزرگی به بازار خواهد کرد.

آزاد با تاکید بر این که ما خواستار ثبات قیمت در بازار هستیم، گفت: شمش آهن در بورس کالا عرضه و براساس آن، قیمت آهن و میلگرد مشخص می‌شود، ما پیشنهاد کرده‌ایم یک اتاق قیمت‌گذاری در بورس کالا تشکیل و با همفکری انجمن‌های تولید کنندگان و فروشندگان قیمت‌گذاری مناسبی برای شمش آهن انجام شود.

وی اضافه کرد: اگر شمش آهن قیمت‌گذاری مناسبی شود به طور حتم تاثیرات خود را بر بازار آهن و میلگرد نیز خواهد گذاشت و بازار از بی‌ثباتی خارج می‌شود.

رئیس اتحادیه فروشندگان آهن در خصوص تحریک برخی افراد سوءاستفاده‌گر که می‌خواستند بازار آهن را به سمت تشنج پیش ببرند، گفت: آنها کف روی آب بودند و نتوانستند تاثیری در بازار آهن داشته باشند، به نحوی که امروز بازار در آرامش کامل مشغول معاملات است.

منبع: تسنیم

خبر انتخاب شده برای شما

عرضه اولیه سهام فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش با نماد "افق" شنبه آینده در بورس تهران انجام می شود.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
برچسب ها: , , ,