تاریخ: ۱۷:۰۴ :: ۱۳۹۷/۰۴/۱۷

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

 زمان اتمام تعمیرات در ۳ واحد عملیاتی مهم شپنا

مدیر نگهداری و تعمیرات شرکت پالایشگاه اصفهان از زمان اتمام تعمیرات اساسی واحدهای تقطیر،کاهش گرانروی و گاز مایع شماره دو که از اول تیر ماه آغاز شده بود، خبر داد.

به گزارش رادیوسهام ، علیرضا قزوینی زاده گفت: همزمان با تعمیرات اساسی با توجه به راه اندازی واحد تقطیر۳ در آینده نزدیک و نیاز به ارتباطات عملیاتی بین ۳ واحد تقطیر شرکت، خطوط لوله ارتباطی در طی این تعمیرات اساسی اجرا می شود، همچنین پروژه روزمینی کردن مسیر آب های خنک کننده واحدهای تقطیر،کاهش گرانروی و گاز مایع نیز انجام می پذیرد .

وی پیش بینی اتمام کار   را با در نظر گرفتن شرایط کاری برای هر کدام از واحدها از زمان شروع بستن واحد تا اتمام مراحل راه اندازی، ۲۵ تیرماه اعلام کرد و گفت: این تعمیرات که در فصل گرما و شرایط بحرانی آب صورت می گیرد، با همکاری کارکنان به همراه هزار نفر نیروی پیمانکاری بدون وقفه و تعطیلی ادامه خواهد داشت.

این مدیر بخش تعمیرات ادامه داد: کار تعمیرات اساسی ۲۴ ساعته و با کلیه نفرات و تجهیزات اداره تعمیرات انجام شده و تمام تلاش بر این است که با به کارگیری نیروهای متخصص، مجرب و کارآزموده از تمام بخش ها و استفاده حداکثری از زمان و امکانات علی رغم حجم زیاد و سنگین کارهای تعمیراتی با رعایت کلیه اصول ایمنی و زیست محیطی، زمان انجام را به حداقل برسانیم.

قزوینی زاده با اشاره به اینکه برنامه انجام تعمیرات اساسی روی این واحدها با در نظر گرفتن کلیه شرایط عملیاتی در فواصل زمانی ۴ ساله پیش بینی می شود، تصریح کرد: هم اکنون شرکت پالایش نفت اصفهان ۱۵واحد عملیاتی دارد، که تعمیرات اساسی هر یک از واحدها ، بر اساس برنامه زمان‌بندی، به صورت جداگانه یا همزمان انجام می شود.

وی گفت: خوراک واحد تقطیر شماره دو به طور متوسط روزانه ۱۴۰ هزار بشکه است که تولیدات آن گاز مایع، بنزین سبک، بنزین خام، گازوئیل سبک و سنگین و خوراک واحدهای آیزوماکس، شرکت نفت سپاهان و شرکت نفت جی است و واحد گاز مایع شماره دو نیز با دریافت خوراک ۱۲هزار بشکه در روز، گاز مایع تولید می کند. همچنین خوراک واحد کاهش گرانروی شماره دو ، ۴۰ هزاربشکه در روز و تولیدات آن گاز مایع، هات اویل، بنزین و تار است

منبع: عصرمالی

خبر انتخاب شده برای شما

عرضه اولیه سهام فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش با نماد "افق" شنبه آینده در بورس تهران انجام می شود.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.