تاریخ: ۱۷:۰۴ :: ۱۳۹۷/۰۴/۱۷

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

 زمان اتمام تعمیرات در ۳ واحد عملیاتی مهم شپنا

مدیر نگهداری و تعمیرات شرکت پالایشگاه اصفهان از زمان اتمام تعمیرات اساسی واحدهای تقطیر،کاهش گرانروی و گاز مایع شماره دو که از اول تیر ماه آغاز شده بود، خبر داد.

به گزارش رادیوسهام ، علیرضا قزوینی زاده گفت: همزمان با تعمیرات اساسی با توجه به راه اندازی واحد تقطیر۳ در آینده نزدیک و نیاز به ارتباطات عملیاتی بین ۳ واحد تقطیر شرکت، خطوط لوله ارتباطی در طی این تعمیرات اساسی اجرا می شود، همچنین پروژه روزمینی کردن مسیر آب های خنک کننده واحدهای تقطیر،کاهش گرانروی و گاز مایع نیز انجام می پذیرد .

وی پیش بینی اتمام کار   را با در نظر گرفتن شرایط کاری برای هر کدام از واحدها از زمان شروع بستن واحد تا اتمام مراحل راه اندازی، ۲۵ تیرماه اعلام کرد و گفت: این تعمیرات که در فصل گرما و شرایط بحرانی آب صورت می گیرد، با همکاری کارکنان به همراه هزار نفر نیروی پیمانکاری بدون وقفه و تعطیلی ادامه خواهد داشت.

این مدیر بخش تعمیرات ادامه داد: کار تعمیرات اساسی ۲۴ ساعته و با کلیه نفرات و تجهیزات اداره تعمیرات انجام شده و تمام تلاش بر این است که با به کارگیری نیروهای متخصص، مجرب و کارآزموده از تمام بخش ها و استفاده حداکثری از زمان و امکانات علی رغم حجم زیاد و سنگین کارهای تعمیراتی با رعایت کلیه اصول ایمنی و زیست محیطی، زمان انجام را به حداقل برسانیم.

حتما بخوانید :  بازی توییتی با بازار نفت

قزوینی زاده با اشاره به اینکه برنامه انجام تعمیرات اساسی روی این واحدها با در نظر گرفتن کلیه شرایط عملیاتی در فواصل زمانی ۴ ساله پیش بینی می شود، تصریح کرد: هم اکنون شرکت پالایش نفت اصفهان ۱۵واحد عملیاتی دارد، که تعمیرات اساسی هر یک از واحدها ، بر اساس برنامه زمان‌بندی، به صورت جداگانه یا همزمان انجام می شود.

وی گفت: خوراک واحد تقطیر شماره دو به طور متوسط روزانه ۱۴۰ هزار بشکه است که تولیدات آن گاز مایع، بنزین سبک، بنزین خام، گازوئیل سبک و سنگین و خوراک واحدهای آیزوماکس، شرکت نفت سپاهان و شرکت نفت جی است و واحد گاز مایع شماره دو نیز با دریافت خوراک ۱۲هزار بشکه در روز، گاز مایع تولید می کند. همچنین خوراک واحد کاهش گرانروی شماره دو ، ۴۰ هزاربشکه در روز و تولیدات آن گاز مایع، هات اویل، بنزین و تار است

منبع: عصرمالی

خبر انتخاب شده برای شما

یکی از روش‌های پیش‌بینی قیمت‌ها، نگاه به روند گذشته آنها است. بر این اساس در این صفحه روندهای قیمتی بازارهای مهم ایران و جهان به نمایش گذاشته شده‌اند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.