تاریخ: ۱۷:۰۹ :: ۱۳۹۷/۰۴/۱۷

2067, 
قشکر از تعدیل مثبت 240 درصدی خبر دادReviewed by سایت رادیوسهام on Jul 8Rating: 4.0 قشکر از تعدیل مثبت 240 درصدی خبر داد قشکر از تعدیل مثبت 240 درصدی خبر داد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

 قشکر از تعدیل مثبت 240 درصدی خبر داد

شرکت شکر شاهرود در اطلاعیه ای در حالی از تعدیل مثبت ۲۴۰ درصدی خبر داده، که در آخرین پیش بینی سود خالص را ۵۲۱ میلیون ریال اعلام کرده است.

به گزارش رادیوسهام ، شرکت شکر شاهرود در خصوص تغییر با اهمیت پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به پایان شهریور ۹۷ توضیح داد.

شرکت شکر شاهرود در اطلاعیه ای در حالی از تعدیل مثبت ۲۴۰ درصدی خبر داده، که در آخرین پیش بینی سود خالص را ۵۲۱ میلیون ریال اعلام کرده است.

بر همین اساس “قشکر” سود سال مالی منتهی به پایان شهریور ۹۷ را به ۲۵ هزار و ۵۱۴ ریال افزایش داده است.

این شرکت علت تغییر با اهمیت پیش بینی درآمد هر سهم را حذف سهمیه قند و تفاله پیمانکاران جهت سال زراعی ۹۶ با توجه به نامه انجمن صنفی اعلام کرده است.

در نامه انجمن صنفی کارخانه های قند و شکر ایران خطاب به شرکت های قندی (ابلاغیه سازمان برنامه و بودجه کشور در خصوص نرخ تضمینی محصولات کشاورزی در سال ۹۷ )،  مبنای محاسبه عیار چغندر پاییز از ۱۶ به ۱۵ درصد کاهش یافته و بر اساس این مصوبه مقرر شده نحوه محاسبه قیمت خرید چغندر پاییزه برای عیارهای مختلف بر اساس فرمول مورد توافق وزارت جهاد کشاورزی و این انجمن تعیین شود.

حتما بخوانید :  دومین لیگ ستارگان بورس، تجربه ای موفق و کارآ

یادآور می شود نماد معاملاتی این شرکت در تاریخ ۱۱ تیرماه سال جاری به دلیل ابهامات موجود در اطلاعات با اهمیت منتشر شده متوقف شده است و با اطلاعیه پیام ناظر فردا به صورت حراج ناپیوسته و بدون محدودیت دامنه نوسان قیمت بازگشایی خواهد شد

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

تجربه برگزاری موفق اولین دوره لیگ و تحقق اهداف از قبل تعیین شده، موجب شد تا این دوره لیگ، در سطح وسیع‌ تر و با حضور بیش از سه برابری دانشگاه ها نسبت به قبل برگزار شود. در این مسابقه، ۳۰ تیم پنج ‌نفره دانشگاهی حضور داشتند.
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.