تاریخ: ۱۷:۰۹ :: ۱۳۹۷/۰۴/۱۷

2067, 
قشکر از تعدیل مثبت 240 درصدی خبر دادReviewed by سایت رادیوسهام on Jul 8Rating: 4.0 قشکر از تعدیل مثبت 240 درصدی خبر داد قشکر از تعدیل مثبت 240 درصدی خبر داد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

 قشکر از تعدیل مثبت 240 درصدی خبر داد

شرکت شکر شاهرود در اطلاعیه ای در حالی از تعدیل مثبت ۲۴۰ درصدی خبر داده، که در آخرین پیش بینی سود خالص را ۵۲۱ میلیون ریال اعلام کرده است.

به گزارش رادیوسهام ، شرکت شکر شاهرود در خصوص تغییر با اهمیت پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به پایان شهریور ۹۷ توضیح داد.

شرکت شکر شاهرود در اطلاعیه ای در حالی از تعدیل مثبت ۲۴۰ درصدی خبر داده، که در آخرین پیش بینی سود خالص را ۵۲۱ میلیون ریال اعلام کرده است.

بر همین اساس “قشکر” سود سال مالی منتهی به پایان شهریور ۹۷ را به ۲۵ هزار و ۵۱۴ ریال افزایش داده است.

این شرکت علت تغییر با اهمیت پیش بینی درآمد هر سهم را حذف سهمیه قند و تفاله پیمانکاران جهت سال زراعی ۹۶ با توجه به نامه انجمن صنفی اعلام کرده است.

در نامه انجمن صنفی کارخانه های قند و شکر ایران خطاب به شرکت های قندی (ابلاغیه سازمان برنامه و بودجه کشور در خصوص نرخ تضمینی محصولات کشاورزی در سال ۹۷ )،  مبنای محاسبه عیار چغندر پاییز از ۱۶ به ۱۵ درصد کاهش یافته و بر اساس این مصوبه مقرر شده نحوه محاسبه قیمت خرید چغندر پاییزه برای عیارهای مختلف بر اساس فرمول مورد توافق وزارت جهاد کشاورزی و این انجمن تعیین شود.

حتما بخوانید :  نگاهی به صورت های مالی ۳ماهه «ثاژن»

یادآور می شود نماد معاملاتی این شرکت در تاریخ ۱۱ تیرماه سال جاری به دلیل ابهامات موجود در اطلاعات با اهمیت منتشر شده متوقف شده است و با اطلاعیه پیام ناظر فردا به صورت حراج ناپیوسته و بدون محدودیت دامنه نوسان قیمت بازگشایی خواهد شد

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

عضو شورای عالی بورس : توسعه و تعمیق بازار سرمایه از اوایل دهه ۸۰ باعث شد دولت توجه ویژه‌ای به تأمین مالی از طریق بازار سرمایه داشته باشد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.