تاریخ: ۱۶:۳۱ :: ۱۳۹۷/۰۴/۱۷

2067, 
پوشش 18درصدی سود به ازای هر سهم خبهمنReviewed by سایت رادیوسهام on Jul 8Rating: 4.0 پوشش 18درصدی سود به ازای هر سهم خبهمن پوشش 18درصدی سود به ازای هر سهم خبهمن
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

 پوشش 18درصدی سود به ازای هر سهم خبهمن

بر اساس این گزارش، درآمدهای عملیاتی این شرکت طی یکسال گذشته معادل ۲۲ درصد نسبت به آخرین بودجه رشد داشته است و سود خالص آن نیز با رشد ۱۸ درصدی نسبت پیش بینی ها همراه بوده است.

شرکت گروه بهمن با انتشار اطلاعیه ای صورت های مالی منتهی به پایان سال ملی ۹۶ را منتشر کرد. به این ترتیب این شرکت ۱۸ درصد از کل سود پیش بینی شده را پوشش داده است.

شرکت گروه بهمن صورت های مالی ۱۲ ماهه سال مالی ۹۶ را حسابرسی شده منتشر کرد.

گروه بهمن در پایان سال مالی ۹۶ مبلغ ۲۰۵ ریال سود به ازای هر سهم پوشش داده است، که معادل ۱۸ درصد از کل آخرین سود پیش بینی شده در سال مالی ۹۶ است.

بر اساس این گزارش، درآمدهای عملیاتی این شرکت طی یکسال گذشته معادل ۲۲ درصد نسبت به آخرین بودجه رشد داشته است و سود خالص آن نیز با رشد ۱۸ درصدی نسبت پیش بینی ها همراه بوده است.

“خبهمن” در پایان این دوره مالی موفق شد مبلغ ۲ هزار و ۹۲۳ میلیارد و ۸۵۹ میلیون ریال سود انباشته در حسابهای خود منظور کند.

حتما بخوانید :  سود هر سهم "سپ" ۵۱ درصد افزایش یافت- اصلاحیه

روند سابقه معاملات این شرکت حاکی از حرکت نوسانی طی دوماه اخیر است. با این وجود ؛ نکته قابل اهمیت این است که این موضوع تنها مختص به “خبهمن”  نبوده و کلیت صنعت خودرو را در بر میگیرد. سهامداران خودرویی طی این مدت تحت سیطره مکانیسم شناسایی سود در این گروه فعالیت کرده اند و عمده آن ها در انتظار نتایج نهایی مجامع این شرکت ها هستند.

در این خصوص رفتار سهامداران نیز طی این مدت قابل توجه است، بطوریکه در عمده روزهای معاملاتی سهامداران حقوقی سهام خود را به بازیگران خرد بازار انتقال داده اند

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

عضو شورای عالی بورس : توسعه و تعمیق بازار سرمایه از اوایل دهه ۸۰ باعث شد دولت توجه ویژه‌ای به تأمین مالی از طریق بازار سرمایه داشته باشد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.