تاریخ: ۱۶:۳۱ :: ۱۳۹۷/۰۴/۱۷

2067, 
پوشش 18درصدی سود به ازای هر سهم خبهمنReviewed by سایت رادیوسهام on Jul 8Rating: 4.0 پوشش 18درصدی سود به ازای هر سهم خبهمن پوشش 18درصدی سود به ازای هر سهم خبهمن
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

 پوشش 18درصدی سود به ازای هر سهم خبهمن

بر اساس این گزارش، درآمدهای عملیاتی این شرکت طی یکسال گذشته معادل ۲۲ درصد نسبت به آخرین بودجه رشد داشته است و سود خالص آن نیز با رشد ۱۸ درصدی نسبت پیش بینی ها همراه بوده است.

شرکت گروه بهمن با انتشار اطلاعیه ای صورت های مالی منتهی به پایان سال ملی ۹۶ را منتشر کرد. به این ترتیب این شرکت ۱۸ درصد از کل سود پیش بینی شده را پوشش داده است.

شرکت گروه بهمن صورت های مالی ۱۲ ماهه سال مالی ۹۶ را حسابرسی شده منتشر کرد.

گروه بهمن در پایان سال مالی ۹۶ مبلغ ۲۰۵ ریال سود به ازای هر سهم پوشش داده است، که معادل ۱۸ درصد از کل آخرین سود پیش بینی شده در سال مالی ۹۶ است.

بر اساس این گزارش، درآمدهای عملیاتی این شرکت طی یکسال گذشته معادل ۲۲ درصد نسبت به آخرین بودجه رشد داشته است و سود خالص آن نیز با رشد ۱۸ درصدی نسبت پیش بینی ها همراه بوده است.

“خبهمن” در پایان این دوره مالی موفق شد مبلغ ۲ هزار و ۹۲۳ میلیارد و ۸۵۹ میلیون ریال سود انباشته در حسابهای خود منظور کند.

حتما بخوانید :  صدور مجوز انتشار 500 میلیارد صکوک مرابحه

روند سابقه معاملات این شرکت حاکی از حرکت نوسانی طی دوماه اخیر است. با این وجود ؛ نکته قابل اهمیت این است که این موضوع تنها مختص به “خبهمن”  نبوده و کلیت صنعت خودرو را در بر میگیرد. سهامداران خودرویی طی این مدت تحت سیطره مکانیسم شناسایی سود در این گروه فعالیت کرده اند و عمده آن ها در انتظار نتایج نهایی مجامع این شرکت ها هستند.

در این خصوص رفتار سهامداران نیز طی این مدت قابل توجه است، بطوریکه در عمده روزهای معاملاتی سهامداران حقوقی سهام خود را به بازیگران خرد بازار انتقال داده اند

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

تجربه برگزاری موفق اولین دوره لیگ و تحقق اهداف از قبل تعیین شده، موجب شد تا این دوره لیگ، در سطح وسیع‌ تر و با حضور بیش از سه برابری دانشگاه ها نسبت به قبل برگزار شود. در این مسابقه، ۳۰ تیم پنج ‌نفره دانشگاهی حضور داشتند.
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.