2681, 2224, 
پیش بینی بانک ای بی ان امرو نسبت به کاهش قیمت طلا به 1200 دلارReviewed by سایت رادیوسهام on Jul 8Rating: 4.0پیش بینی بانک ای بی ان امرو نسبت به کاهش قیمت طلا به 1200 دلارپیش بینی بانک ای بی ان امرو نسبت به کاهش قیمت طلا به 1200 دلار
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

پیش بینی بانک ای بی ان امرو نسبت به کاهش قیمت طلا به 1200 دلار

در شرایطی که قیمت جهانی طلا نسبت به آوریل با افت ۷٫۵ درصدی روبرو شده است، بانک ای بی ان امرو پیش بینی می کند که روند نزولی قیمت طلا ادامه خواهد یافت.

به گزارش رادیوسهام به نقل از کیتکو نیوز، تحلیلگران بانک ای بی ان امرو در تازه ترین تحلیل خود پیش بینی کردند که قیمت جهانی طلا طی ماه های آینده نیز کاهش خواهد یافت و این احتمال وجود دارد که قیمت این فلز گرانبها تا ۱۲۰۰ دلار در هر اونس کاهش یابد.

بر اساس این گزارش تحلیلگران ای بی ان امرو اعلام کردند که مهمترین عامل فشار بر قیمت طلا در شرایط کنونی، تقویت ارزش دلار آمریکا است. این خطر وجود دارد که قیمت هر اونس طلا تا ۱۲۰۰ دلار کاهش یابد. قیمت هر اونس نقره نیز احتمالا تا ۱۵٫۶۰ دلار در هر اونس کاهش خواهد داشت.

این تحلیل افزود: افزایش ارزش دلار آمریکا، جنگ تجاری بین آمریکا و چین و کاهش ارزش یوان چین عوامل مهمی هستند که می تواند بر افت بیشتر قیمت طلا موثر باشد.

اگر روند صعودی ارزش دلار آمریکا ادامه پیدا کند و تنش های تجاری در عرصه بین المللی تشدید شود، این احتمال هست که قیمت طلا تا ۱۲۰۰ دلار در هر اونس کاهش یابد.

این بانک بین المللی پیش بینی کرده است که قیمت هر اونس طلا تا پایان امسال به ۱۲۵۰ دلار و قیمت نقره به ۱۶ دلار خواهد رسید.

منبع: سایت طلا

خبر انتخاب شده برای شما

سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام کرد: نود و ششمین مرحله پرداخت یارانه نقدی در ساعت ۲۴ پنجشنبه (۲۵ بهمن ماه) به حساب سرپرستان خانوارها واریز می شود.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
برچسب ها: ,