تاریخ: ۹:۴۸ :: ۱۳۹۷/۰۴/۱۸

2067, 
کاهش عمق بازار سرمایه طی هفته جاری | قیمت ها در بورس متعادل استReviewed by رادیو سهام on Jul 9Rating: 5.0کاهش عمق بازار سرمایه طی هفته جاری | قیمت ها در بورس متعادل است کاهش عمق بازار سرمایه طی هفته جاری | قیمت ها در بورس متعادل است
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

تحلیل گر بازار سرمایه گفت: بازار سرمایه طی هفته جاری، بازار کم حجمی را تجربه می کند.

به گزارش رادیو سهام، مهدی طحانی تحلیل گر بازار سرمایه در گفت و گویی با اشاره به استراحت بازار سرمایه به سبب تعطیلات پیش رو اظهار کرد: بازار سرمایه طی هفته جاری، بازار کم حجمی را تجربه می کند. بطوریکه حجم معاملات به نسبت هفته گذشته، کاهش پیدا کرده است.

وی با اشاره به اینکه قیمت فلز ،مس و روی در بازار اُفت داشته است تصریح کرد: این درحالی است که گروه های عمده بازار شامل فولاد، فلزات ،پتروشیمی شامل پالایشگاه ها ،خودرو و بانک بصورت اَخص هستند و درحال حاضر تعادل قیمت در بازار وجود دارد.

طحانی، در ادامه از عرضه اولیه سهام شرکت پتروشیمی پارس در روز چهارشنبه خبر داد و گفت: به طور قطع این عرضه با استقبال خوبی مواجه خواهد بود.

این تحلیل گر بازار سرمایه در پیش بینی وضعیت بازارسهام طی هفته آینده گفت: به طور قطع بازار سرمایه وضعیت بهتری نسبت به هفته گذشته خواهد داشت چرا که بازار استراحت داشته و شاخص ها وضعیت بهتری به خود خواهند گرفت.

حتما بخوانید :  صنایع پتروشیمی خلیج فارس از عرضه 3 درصد دیگر از سهام پتروشیمی پارس خبر داد

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

خبر انتخاب شده برای شما

مدیرعامل گروه فولاد مبارکه گفت: این شرکت بزرگترین تولیدکنندۀ ورق در منطقۀ خاورمیانه و شمال آفریقاست و سهم ۲۲درصدی در تولید منطقه دارد
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.