2683, 2224, 
قیمت نهایی و کارخانه ای سیتروئن C3 بالاخره مشخص شد +سندReviewed by سایت رادیوسهام on Jul 10Rating: 4.0قیمت نهایی و کارخانه ای سیتروئن C3 بالاخره مشخص شد +سندقیمت نهایی و کارخانه ای سیتروئن C3 بالاخره مشخص شد +سند
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

شرکت سایپا سیتروئن به تازگی دعوتنامه های تکمیل وجه مشتریان سیتروئن C3 را صادر کرده و در این نامه ارسالی قیمت نهایی خودرو برای مصرف کنندگان و همچنین بهای شرکتی C3 درج شده است

 

به گزارش رادیوسهام ، شرکت سایپا سیتروئن به تازگی دعوتنامه های تکمیل وجه مشتریان سیتروئن C3 را صادر کرده و در این نامه ارسالی قیمت نهایی خودرو برای مصرف کنندگان و همچنین بهای شرکتی C3 درج شده است. با توجه به این نامه مشخص است که سایپا سیتروئن در زمان مقرر سیتروئن C3 را به دست مشتریان می رساند و طبق اطلاعیه های گذشته، به تمام تعهدات خود پاسخ خواهد داد.

طبق اعلام شرکت سایپا سیتروئن، C3 تولید داخل قیمت پایه کارخانه ۱۳۵ میلیون تومان را دارد. با توجه به پیش پرداخت ۶۰ میلیون تومانی مشتریان و همچنین سود مشارکت ۴ میلیون و ۶۶۰ هزار و ۲۷۴ تومانی، خریداران باید مبلغ ۷۰ میلیون و ۳۳۹ هزار و ۷۲۶ تومان را به شرکت پرداخت کنند. بدین ترتیب قیمت تمام شده خودرو برای کسانی که سیتروئن C3 را در تاریخ ۲۶ اردیبهشت برای تحویل آبان ماه ثبت نام کرده بودند، ۱۳۰ میلیون و ۳۳۹ هزار و ۷۲۶ تومان خواهد بود. طبق نامه زیر، مشتریان باید تا ۲۶ تیر ماه تکمیل وجه خود را انجام دهند و خودرو در تاریخ تا ۳۰ آبان ماه به دستشان می رسد. توجه داشته باشید که نامه برای یکی از مشتریان تحویل آبان ماه است و بدیهی است که سود مشارکت مشتریان شهریور و مهر ماه متفاوت خواهد بود. اما نکته اصلی قیمت رسمی سیتروئن C3 است که ۱۳۵ میلیون تومان از جانب سایپا سیتروئن اعلام شده است.

حتما بخوانید :  الزام استفاده از کارت سوخت از ۲۲ مردادماه

سیتروئن C3 به عنوان یک خودرو هاچبک وارد خط تولید سایپا سیتروئن واقع در کاشان شده و به پیشرانه ۱٫۶ لیتری توربو ۱۶۳ تا ۱۶۵ اسب بخار مجهز است. گشتاور ۲۴۰ نیوتون متری این پیشرانه توسط جعبه دنده شش سرعته اتوماتیک آیسین ژاپن نیز به چرخ های جلو C3 منتقل می شود. این خودرو از نظر امکانات رفاهی در سطح خوبی قرار دارد و می تواند در بازار ایران رقیب خودروهایی چون هیوندای i20، میتسوبیشی میراژ، تویوتا یاریس و… باشد.

قیمت نهایی و کارخانه ای سیتروئن C3 بالاخره مشخص شد +سند

منبع: پدال نیوز

خبر انتخاب شده برای شما

نایب رئیس دوم اتحادیه طلا تهران می‌گوید: با توجه به سیاست‌های در پیش گرفته دولتمردان و بانک مرکزی برای تنظیم بازار ارز به نظر می‌رسد که قیمت طلا تا پایان هفته در بازار داخل روند باثباتی داشته باشد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.