تاریخ: ۱۹:۴۹ :: ۱۳۹۷/۰۴/۲۰

2067, 
برنامه افزایش 100 درصدی تولید در کمباین‌سازی ایرانReviewed by سایت رادیوسهام on Jul 11Rating: 4.0برنامه افزایش 100 درصدی تولید در کمباین‌سازی ایرانبرنامه افزایش 100 درصدی تولید در کمباین‌سازی ایران
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

برنامه افزایش 100 درصدی تولید در کمباین‌سازی ایران

برنامه عملیاتی برای افزایش ۱۰۰ درصدی تولید کمباین تا پایان سال جاری در شرکت کمباین سازی ایران هدفگذاری شده است.

به گزارش رادیوسهام ،   استاندار مرکزی گفت: در جریان بازدید از خطوط تولید شرکت کمباین سازی ایران(اراک)، افزود: روزانه یک دستگاه کمباین در این شرکت تولید می شود که با پیگیری انجام شده و در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در ۹ ماه باقی مانده امسال محصولات تولیدی این شرکت به ۲ دستگاه کمباین در روز افزایش می یابد.

وی ادامه داد: با این راهبرد بهبود تولید، سالانه ۷۰۰ تا ۸۰۰ دستگاه کمباین در شرکت کمباین سازی ایران(اراک) تولید می شود که این مهم نقش مهمی در افزایش درآمد زایی و رفع مشکلات این شرکت دارد.
استاندار مرکزی خاطر نشان کرد: اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در واحدهای تولیدی و صنعتی کشور و استان از جمله شرکت کمباین سازی ایران ثمر بخش است و از نتایج آن فروش ۸۰ دستگاه کمباین بوده که ظرف مدت ۲ ماه گذشته برای این شرکت رخ داده است.
آقازاده یاد آور شد: هشت هزار دستگاه کمباین فرسوده در سطح کشور وجود دارد که جایگزینی این دستگاه ها با حمایت های دولت موجب افزایش تولید و رونق اقتصادی برای شرکت کمباین سازی ایران(اراک) می شود.
وی ادامه داد: فرسودگی این کمباین ها هدر رفت سالانه بیش از ۸۰۰ هزار تن محصول گندم را در کشور همراه دارد که با نوسازی این کمباین ها می توان از دورریز محصول جلوگیری کرد.
مدیر عامل شرکت کمباین سازی ایران (اراک) نیز در این آیین گفت: سال گذشته روزانه حدود سه دستگاه کمباین در این شرکت تولید می شد که امسال به دلیل تغیییر اقلیم و کاهش بارندگی ها این تولیدات به یک دستگاه در روز کاهش یافته است.
علی اصغر حمیدی فر افزود: با پیگیری انجام شده توسط استانداری مرکزی و حمایت های دولت تدبیر و امید در حوزه پرداخت تسهیلات اشتغالزایی روستایی، شمار سفارش های این شرکت در خردادماه امسال افزایش یافته و با توجه به این حمایت ها امید است در ۹ ماه آینده تولیدات این شرکت به ۲ دستگاه در روز افزایش یابد.
وی، صادرات محصولات تولیدی شرکت کمباین سازی ایران (اراک) را از جمله برنامه های اولویت دار این شرکت دانست و ادامه داد: امسال سه دستگاه کمباین و ۶ دستگاه بیلر به کشور قزاقستان و ۶ دستگاه بیلر به کشور عراق صادر شده و قرارداد صاردات کمباین به شرکت ازبکستان نیز منعقد شده است.
مدیر عامل شرکت کمباین سازی ایران (اراک) گفت: حقوق کارگران این شرکت به روز است و هیچ مطالبات کارگری در این شرکت وجود ندارد.
شرکت کمباین سازی ایران در سال ۱۳۴۸ در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی شهرستان تهران به نام شرکت جانساز (سهامی خاص) به ثبت رسید و در سال‌های ۱۳۴۹ و ۱۳۶۱ به ترتیب با عناوین ‘ایران جان دیر’ و ‘کمباین‌سازی ایران’ تغییر نام داشته است.
در سال ۱۳۸۴ بر اساس اجرای قانون خصوصی سازی ۵۳ درصد از سهام این شرکت به آستان قدس رضوی واگذار شد و در سال ۱۳۹۲ نیز آستان قدس رضوی با پرداخت ۴۰۰ میلیارد ریال سهام خود را به ۷۵درصد افزایش داد.

منبع: ایرنا

خبر انتخاب شده برای شما

سال ۹۷ با پایانی خوش برای بانک تجارت همراه بود و سرمایه این بانک در آخرین مجمع عمومی فوق العاده با رای اکثریت سهامداران حقیقی و حقوقی با ۳۹۰ درصد افزایش از مبلغ از ۴۵ هزار و هفتصد میلیارد ریال به ۲۲۳ هزار و نهصد و بیست و شش میلیارد ریال رسید.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.