تاریخ: ۲۰:۲۱ :: ۱۳۹۷/۰۴/۱۹

2067, 
ورق فولاد در کانال 3 هزار تومانیReviewed by سایت رادیوسهام on Jul 10Rating: 4.0ورق فولاد در کانال 3 هزار تومانیورق فولاد در کانال 3 هزار تومانی
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

ورق فولاد در کانال 3 هزار تومانی

عرضه محصولات فولاد مبارکه در جلسه امروز بورس کالا دنبال شد و طی آن ۵ دسته ورق این شرکت تحت قراردادهای سلف مورد معامله قرار گرفت. قیمت پایه تمامی محصولات نسبت به موعد پیشین عرضه مشابه ۴ درصد رشد داشت. موعد تحویل ورق‌های گرم روز آخر شهریور و سایر محصولات میانه مهر ماه تعیین شده است. جهش قیمتی برای محصول ورق گرم گرید B تا سطح ۳ هزار تومان نکته قابل توجه معاملات امروز بورس کالا بود.

به گزارش رادیوسهام ، بار دیگر شاهد جهش قیمتی فروش محصولات این شرکت هستیم. سقف قیمتی تقاضای ورق گرم B فولاد مبارکه در جلسه امروز عرضه بورس کالا ۳۰۲۳ تومان رقم زده شد. حجم عرضه فولاد مبارکه از این محصول بیش از ۶۰ هزار تن بود؛ با این وجود هجمه تقاضا و سایر عواملی که پیش از این بارها تشریح شده و مورد تاکید قرار گرفته است سبب شد تا سقف قیمتی تقاضای این محصول بیش از ۲۴ درصد با قیمت پایه عرضه فاصله داشته باشد، این رشد قیمتی در حالی رخ می‌دهد که قیمت پایه نیز نسبت به عرضه قبلی رشد ۴ درصدی را داشته است. رشد محسوس سود عملیاتی از نکات قابل توجه سودآوری فولاد مبارکه در تابستان خواهد بود. میانگین قیمتی ورق گرم فولادی گرید B به سطح ۲۹۶۸ تومان به ازای هر کیلو رسید که رکورد جدید در قیمت فروش محصولات این شرکت محسوب می‌شود.

همچنین بیش از ۴۰ هزار تن ورق گرم C این شرکت نیز امروز در قیمت پایه ۲۵۸۵ تومان به ازای هر کیلو در سامانه بورس کالا عرضه شد؛ با وجود افزایش ۴ درصدی قیمت پایه عرضه همچنان تقاضا در سقف مجاز قیمتی این محصول چشمگیر بود. بیش از ۶۰ هزار تن تقاضا از این محصول در قیمت ۲۸۴۳ تومان قرار گرفت و بدین ترتیب قیمت پایانی این محصول در معاملات امروز سقف تاریخی خود را جابجا کرد و ۴ درصد بالاتر از رکورد قبلی قرار گرفت.

منبع: دنیای بورس

خبر انتخاب شده برای شما

عرضه اولیه سهام فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش با نماد "افق" شنبه آینده در بورس تهران انجام می شود.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.