تاریخ: ۱۱:۱۹ :: ۱۳۹۷/۰۴/۲۰

2067, 
محصولات جدید دعبید وارد بازار شدReviewed by سایت رادیوسهام on Jul 11Rating: 4.0 محصولات جدید دعبید وارد بازار شد محصولات جدید دعبید وارد بازار شد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

 محصولات جدید دعبید وارد بازار شد

“دعبید” دو محصول جدید با نام Mylodeq25 و Quigil50,100 درتیرماه به بازار فروش و دو محصول Quigil 50.75.100 و Mylodeq 5.10.15 تولید و به بازار دارو عرضه شده است.

به گزارش رادیوسهام ، شرکت داروسازی دکتر عبیدی امروز از ورود محصولات جدید این شرکت به بازار دارو رونمایی کرد.

، “دعبید” دو محصول جدید با نام Mylodeq25 و Quigil50,100 درتیرماه به بازار فروش و دو محصول Quigil 50.75.100 و Mylodeq 5.10.15  تولید و به بازار دارو عرضه شده است.

این شرکت در اردیبهشت سال جاری نیز از ورود محصولات جدید دیگری نیز در بازار رونمایی کرد. دو محصول جدید شرکت داروسازی دکتر عبیدی با نام های Valzodec HCT و Valzomix HCT  در تاریخ مزبوربه بازار فروش عرضه شد.

پیش تر نیز، این شرکت از تعدیل مثبت ۲۴ درصدی سود شرکت خبر داده بود. “دعبید” پیش بینی سودآوری پایام سال مالی منتهی به ۳۰ آذر ۹۷ را با افزایش ۲۴ درصدی از ۹۷٫۳ به ۱۲۱ میلیارد تومان افزایش داد.

یادآور می شود، داروسازی دکتر عبیدی در بازار سهام و در سال ۹۶ و در میان شرکت های داروسازی، بازدهی ۷۵ درصدی داشته است.

حتما بخوانید :  رضایت فعالان از سودهای قطعی | بورس پرسودترین بازار است

داروسازی دکتر عبیدی در سه ماهه نخست سال مالی که مقارن با پایان سال ۹۶ است، ۳۳٫۱ میلیارد تومان معادل ۱۸ درصد از سود خالص تخمینی جدید (۱۲۱ میلیارد تومان) را کسب کرده است

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

بازار سهام تا کجا به رشد خود ادامه می دهد؟
در پی افزایش قیمت دارایی‌های مختلف، بازار سرمایه از سایر بخش‌های اقتصادی عقب‌ مانده و از نظر اقتصادی ارزش دارایی‌های این بخش به روز نشده است، در نتیجه این بازار پتانسیل مناسبی برای رشد دارد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.