2681, 2224, 
طلا ۳.۵دلار افزایش یافت| کاهش ۵۰دلاری در یک ماهReviewed by سایت رادیوسهام on Jul 12Rating: 4.0 طلا ۳.۵دلار افزایش یافت| کاهش ۵۰دلاری در یک ماه طلا ۳.۵دلار افزایش یافت| کاهش ۵۰دلاری در یک ماه
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

 طلا ۳.۵دلار افزایش یافت| کاهش ۵۰دلاری در یک ماه

امروز در بازارهای جهانی قیمت طلا تحت تاثیر تشدید جنگ تجاری بین آمریکا و چین ۳ و نیمدلار افزایش یافت. سرمایه‌گذاران اعتقادی به فروکش جنگ تجاری ندارند.

به گزارش  رادیوسهام ، امروز در بازارهای جهانی قیمت هر اونس طلا با ۳ و نیم دلار افزایش نسبت به روز گذشته به قیمت ۱۲۴۴ دلار و ۵۰ سنت معامله شد.

قیمت فلز زرد امروز تحت تاثیر تشدید جنگ تجاری آمریکا و چین افزایش یافت.

بازار بر این باور است که جنگ تجاری این دو کشور قصد فروکش ندارد و اقدام‌های گاه و بیگاه از سوی دو کشور نگرانی را در بین کشورها افزایش داده و آنها به این نتیجه رسیده‌اند که دوئل جنگ تجاری آنها ادامه خواهد داشت.

۲ روز پیش آمریکا روی ۲۰۰ میلیارد دلار کالای چینی تعرفه ۱۰ درصدی اعمال کرد و البته پاسخ متقابل هم از سوی چین داده شد.

جنگ تجاری دو کشور از حدود یک ماه پیش با اعمال تعرفه روی فولاد و آلومینیوم از سوی آمریکا آغاز شد و پس از آن به صورت پینگ پونگی سیاست‌های تعرفه‌ای ابتدا از سوی آمریکا و بعد در قالب پاسخ از سوی چین اعمال شده است.

حتما بخوانید :  ریسک‌های جهان ۲۰۱۹

هفته پیش هم ابتدا آمریکا روی ۳۴ میلارد دلار کالای چینی تعرفه گذاشت و پس از آن هم چین در فاصله کوتاه چند ساعته به همین ارزش کالای وارداتی از آمریکا تعرفه‌گذاری کرد.

امروز قیمت فلز زرد در کمترین زمان ۱۲۴۱ دلار و ۵۰ سنت و در بیشترین زمان ۱۲۴۶ دلار و ۶۰ سنت معامله شد.

قیمت فلز گرانبها امروز نسبت به یک سال گذشته ۲۴ و نیم دلار افزایش داشت اما در مقایسه با یک ماه گذشته بیش از ۵۰ دلار کاهش داشته است.

در گروه سایر فلزات گرانبها هم نقره ۷ سنت افزایش داشت و هر اونس از این فلز به قمیت ۱۵ دلار و ۸۴ سنت به فروش رفت.

فلز گرانبهای پلاتینوم ۱۲ دلا رشد داشت اما پالادیوم با یک دلار کاهش همراه شد.

منبع: فارس

خبر انتخاب شده برای شما

رییس کل بیمه مرکزی گفت: راننده‌محور شدن بیمه شخص ثالث به مفهوم صدور بیمه نامه برای هر راننده نبوده و کماکان این بیمه برای وسیله نقلیه صادر خواهد شد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.