مدیر مجتمع مس سرچشمه:
تاریخ: ۱۲:۲۳ :: ۱۳۹۷/۰۴/۲۴

2067, 
کارخانه اسید سرچشمه نیمه دوم امسال راه‌اندازی خواهد شدReviewed by سایت رادیوسهام on Jul 15Rating: 4.0کارخانه اسید سرچشمه نیمه دوم امسال راه‌اندازی خواهد شدکارخانه اسید سرچشمه نیمه دوم امسال راه‌اندازی خواهد شد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

کارخانه اسید سرچشمه نیمه دوم امسال راه‌اندازی خواهد شد

مدیر مجتمع مس سرچشمه اعلام کرد: کارخانه اسید سرچشمه نیمه دوم سال ۹۷ راه اندازی می‌شود و امیدواریم با راه اندازی این کارخانه، دغدغه‌های آلایندگی مس مرتفع شود.

به گزارش رادیوسهام ، مهندس حسین احمدی پیش از ظهر امروز در شورای اداری شهرستان رفسنجان اظهار کرد: بنده و همکاران پیگیر مطالبات بحق و قانونی مردم شهرستان رفسنجان هستیم و امیدواریم بتوانیم با تسریع این روند، خدمات شایسته‌ای در سطح مناطق پیرامونی انجام دهیم.

وی در خصوص تضمین خرید محصولات صنعتگران رفسنجانی اظهار داشت: سالانه میلیاردها تومان در حوزۀ تآمین کالا و خدمات هزینه می‌شود و مس آماده است که اگر سرمایه گذاران پیشگام شوند و محصولات مورد نیاز ما را با استانداردهای مد نظر تولید کنند، خرید تضمینی انجام دهد.

مدیر مجتمع مس سرچشمه با اشاره به اینکه بستر خوبی در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان برای تامین زمین سرمایه گذاران ایجاد شده است، تصریح کرد: کارگروه‌هایی برای تأمین و خرید قطعات و مایحتاج صنعت مس تشکیل شده است.

احمدی تأکید کرد: این امر با شعار پیش نمی‌رود، بلکه عزم جدی لازم دارد که انجمن قطعه سازان، اداره صنعت، معدن و تجارت و تمام اصناف بسیج شوند و از سوی مس نیز برای عقد قرارداد در این خصوص آمادگی لازم وجود دارد.

حتما بخوانید :  برگزاري مجمع عمومي عادي ساليانه "شرانل"

وی ابراز داشت: با توجه به شرایط اقتصادی کشور و اینکه شرکت مس شرکتی صادرات محور است، همکاران ما در بخش‌های بازرگانی و فروش تلاش خود را برای اینکه از این شرایط به خوبی عبور کنیم انجام می‌دهند و سعی داریم پروژه‌ها را با سود ناشی از فروش پروژه‌های در دست بهره برداری به سرانجام برسانیم.

مدیر مجتمع مس سرچشمه در مورد وضعیت کارخانه اسید سرچشمه گفت: بخشی از قطعات خریداری شده برای کارخانۀ اسید در آستانۀ تحویل است و برخی دیگر نیز در مسیر حمل قرار دارد و امیدواریم با تحویل این قطعات و راه اندازی کارخانه اسید در نیمه دوم امسال، دغدغه‌های آلایندگی مس مرتفع شود.

احمدی با بیان اینکه همه مسئولین علاوه بر وظیفه اداری، باید عزم جهادی داشته باشند، خاطرنشان کرد: بخشی از مشکلات ما داخلی است و قوانین باید متناسب با شرایط کشور از انعطاف و انطباق لازم برخوردار باشد و بخشی از مشکلاتی که ما در زمینه خرید و تأمین قطعات و حوزۀ توسعه داریم، به مسائل داخلی برمی‌گردد و ربطی به تحریم‌ها ندارد.

منبع: شرکت مس سرچشمه

خبر انتخاب شده برای شما

فرصت خرید یا موعد خروج از سهام؟
بورس اوراق بهادار در سه ماهه ابتدایی سال ۹۸ عملکرد قابل قبولی را از خود به جای گذاشت و شاخص کل با بازدهی ۳۰ درصدی به کار خود پایان داد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.