مدیرعامل گروه سایپا:
تاریخ: ۱۳:۱۷ :: ۱۳۹۷/۰۴/۲۸

2067, 
حمایت جدی از خودروسازان در شرایط بحرانی عاملی در جهت رونق فعالیت قطعه سازانReviewed by سایت رادیوسهام on Jul 19Rating: 4.0حمایت جدی از خودروسازان در شرایط بحرانی عاملی در جهت رونق فعالیت قطعه سازان حمایت جدی از خودروسازان در شرایط بحرانی عاملی در جهت رونق فعالیت قطعه سازان
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

محسن جهرودی در جریان بازدید خود از یک واحد صنعتی قطعه ساز در شیراز، بر لزوم حمایت دولت و مجلس از خودروسازان تاکید و آن را عاملی در جهت افزایش تولید و اشتغالزایی دانست.

به گزارش رادیوسهام ، مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا همزمان با برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو در شیراز از شرکت صنعتی اخشان بازدید کرد.

بر اساس این گزارش، محسن جهرودی در بازدید از مراحل تولید و مونتاژ مجموعه کامل کمربند خودروهای سواری این واحد صنعتی بر لزوم انتقال دانش روز و تجهیزات پیشرفته تاکید و اعلام امیدواری کرد که قطعه سازان بتوانند با عبور از مشکلات و بحران های موجود در کشور همچنان چراغ این صنعت مهم را روشن نگاه دارند.

وی همچنین حمایت دولت و مجلس از خودروسازان در شرایط بحرانی و تحریم های دشمنان را موجب رونق بازار خرید و فروش محصولات داخلی و عاملی در جهت افزایش فرآیند تولید قطعه سازان و گسترش هر چه بهتر اشتغالزایی در این منطقه و سطح کشور دانست.

حتما بخوانید :  منوی بورسی تامین سرمایه

لازم به ذکر است واحد صنعتی اخشان در حد فاصل شیراز _ سپیدان و در منطقه صنعتی هما شهر قرار دارد و با تولید روزانه ۶۵۰۰ ست از مجموعه کامل کمربند ایمنی ( جمع کن- ریل تنظیم ارتفاع- قفل-کمربند) خودروهای سواری تولید داخل به عنوان یکی از تامین کنندگان قطعات با شرکت سازه گستر و گروه سایپا همکاری دارد.

حمایت جدی از خودروسازان در شرایط بحرانی عاملی در جهت رونق فعالیت قطعه سازان

منبع: سایپانیوز

خبر انتخاب شده برای شما

رشد بیش از ۳۰۰ درصدی سودسازی «هرمز»
شرکت فولاد هرمزگان جنوب در صورت‌های مالی ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ از رشد ۳۳۵ درصدی سود هرسهم خود خبر داد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.