2681, 2224, 
بانک آی سی بی سی پیش بینی نسبت به قیمت طلا را کاهش دادReviewed by سایت رادیوسهام on Jul 20Rating: 4.0بانک آی سی بی سی پیش بینی نسبت به قیمت طلا را کاهش دادبانک آی سی بی سی پیش بینی نسبت به قیمت طلا را کاهش داد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

بانک آی سی بی سی پیش بینی نسبت به قیمت طلا را کاهش داد

بانک آی سی بی سی در تازه ترین گزارش خود پیش بینی درباره قیمت جهانی طلا در سال ۲۰۱۸ میلادی را کاهش داده است.

به گزارش  رادیوسهام به نقل از کیتکو نیوز ، بانک آی سی بی سی در جدیدترین گزارش چشم انداز بازارهای جهانی نوشت: علی رغم تهدید ناشی از جنگ تجاری، بازارهای مالی جهان نسبتا آرام بوده است. به نظر می رسد با توجه به تحولات اخیر و افزایش ارزش دلار ، کاهش ۶ درصدی قیمت طلا در سه ماه دوم امسال چندان عجیب نبوده است.

بر اساس این گزارش بانک سی آی بی سی پیش بینی خود درباره قیمت طلا در سال ۲۰۱۸ را کاهش داده است. در حالی که طلا در شش ماه نخست امسال جذابیت چندانی برای سرمایه گذاران نداشته است ولی مارکوس گاروی تحلیلگر ارشد بانک سی آی بی سی بر این باور است که هنوز پتانسیل افزایش قیمت طلا در شش ماه دوم امسال وجود دارد.

حتما بخوانید :  پیش بینی 58 نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن ها

وی پیش بینی کرده است که قیمت طلا در سه ماه سوم امسال به ۱۲۶۰ دلار خواهد رسید و این رقم در سه ماه پایانی امسال نیز به ۱۳۰۰ دلار می رسد.

این بانک پیش بینی کرد که میانگین قیمت هر اونس طلا در سال ۲۰۱۸ میلادی به ۱۲۹۹ دلار خواهد رسید که این رقم نسبت به پیش بینی قبلی بانک کاهش داشته است. این بانک قبلا پیش بینی کرده بود که قیمت هر اونس طلا به طور میانگین امسال به ۱۳۱۲ دلار خواهد رسید.

به نظر می رسد ارزش دلار و تنش های تجاری در عرصه بین المللی بیشترین تاثیر را بر قیمت طلا خواهد داشت.

منبع: سایت طلا

خبر انتخاب شده برای شما

پیش بینی ۵۸ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن ها
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
برچسب ها: ,