تاریخ: ۱۹:۵۶ :: ۱۳۹۷/۰۴/۳۰

2067, 
کپشیر خبر از فروش یک ساختمان دادReviewed by سایت رادیوسهام on Jul 21Rating: 4.0 کپشیر خبر از فروش یک ساختمان داد کپشیر خبر از فروش یک ساختمان داد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

 کپشیر خبر از فروش یک ساختمان داد

شرکت پشم شیشه ایران با توجه به تصمیم مجمع عمومی نسبت به فروش یکی از ساختمان های اداری خود اقدام کرد.

به گزارش رادیوسهام ، شرکت پشم شیشه ایران امروز در آگهی شفاف سازی خبر از برگزاری یک مزایده داد.

شرکت پشم شیشه ایران با انتشار آگهی مزایده، یکی از ساختمان های اداری خود را به فروش گذاشت. تاریخ برگزاری مزایده کپشیر ۳۱ تیرماه سال جاری است.

بر اساس این گزارش شرکت پشم شیشه ایران با توجه به تصمیم مجمع عمومی، نسبت به فروش یکی از ساختمان های اداری خود در خیابان استاد مطهری به مساحت کل زیر بنا یک هزار و ۷۷۶ متر مربع در پنج طبقه با اسناد شش دانگ مجزا برای هر طبقه با ارزش پایه کارشناسی ۲۰۵ میلیارد ریال از طریق مزایده عمومی اقدام کرد.

در شرایط کلی این مزایده آمده است برای ارایه پیشنهاد قیمت و حضور در مزایده ، تهیه و تحویل ضمانت نامه بانکی یا چک تضمین شده بانکی به میزان  ۰.۵ درصد مبلغ پیشنهادی به نفع شرکت پشم شیشه ایران الزامی است.

حتما بخوانید :  پیش بینی سود شرکت سرمایه گذاری امید با اهرم سنگ آهنی ها در سال ۹۸

همچنین آخرین مهلت بازدید ، تکمیل و تحویل اسناد مزایده تا ساعت ۱۶ امروز (۳۰ تیر ماه) است. بازگشایی پیشنهادها نیز فردا انجام می گیرد. کپشیر در رد یا قبول یک یا همه پیشنهادها اختیار تام دارد. پرداخت هزینه انتشار آگهی نیز بر عهده برنده مزایده است.

سابقه معاملاتی

نماد کپشیر در ابتدای معاملات امروز برای برگزاری این مزایده متوقف شد. قیمت پایانی این سهم ۳۱۸۸ ریال است. این نماد طی ۱۹ روز کاری تیر ماه، ۱۴ روز را منفی سپری کرده است. بر همین اساس قیمت سهم از ۳۵۸ تومان به ۳۱۸ تومان در این مدت کاهش یافته است.

آخرین خبرها

این شرکت ۲۲ اردیبهشت ماه مجمع سالیانه برگزار و ۱۰ تومان سود نقدی تقسیم کرد.

همچنین از آخرین خبرهای پیرامون سهم افزایش سرمایه این شرکت است. بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده ۲۶ اردیبهشت سال گذشته افزایش سرمایۀ شرکت از مبلغ ۶۷ هزار و ۱۴۰ میلیون ریال به‌مبلغ ۱۵۰ هزار میلیون ریال است که ۵۵ هزار و ۸۶۰ میلیون ریال آن از محل مطالبات و آورده نقدی و ۲۷ هزار میلیون ریال آن از محل اندوخته است

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

سال ۹۷ با پایانی خوش برای بانک تجارت همراه بود و سرمایه این بانک در آخرین مجمع عمومی فوق العاده با رای اکثریت سهامداران حقیقی و حقوقی با ۳۹۰ درصد افزایش از مبلغ از ۴۵ هزار و هفتصد میلیارد ریال به ۲۲۳ هزار و نهصد و بیست و شش میلیارد ریال رسید.
حتما بخوانید :  نگاهی به متلاطم‌ترین سال تاریخ بورس
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.