تاریخ: ۲۱:۲۷ :: ۱۳۹۷/۰۴/۳۱

2067, 
گزارش مجمع عمومی عادی سالیانه ایران خودروReviewed by سایت رادیوسهام on Jul 22Rating: 4.0گزارش مجمع عمومی عادی سالیانه ایران خودروگزارش مجمع عمومی عادی سالیانه ایران خودرو
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

گزارش مجمع عمومی عادی سالیانه ایران خودرو

گزارش عملکرد هیات مدیره شرکت ایران خودرو منتهی به ۲۹ اسفند ماه سال ۹۶ به صاحبان سهام این شرکت ارایه شد.

به گزارش رادیوسهام ،  مجمع عمومی عادی سالیانه سهام ایران خودرو به ریاست فیض بخش تشکیل شد.در آغاز مجمع گزارش عملکرد هیات مدیره ایران خودرو ارایه شد.

بخشی از گزارش عملکرد ایران خودرو به شرح زیر است:

آغاز طراحی و تولید محصولات جدید برمبنای تفاهم نامه ۱۰ جانبه بین المللی طراحی و تولید پلتفرم اختصاصی ایران خودرو از موفقیت های ایران خودرو در سال ۹۶  است و با اجرای این قرارداد ۲۳ واریات محصول در سگمنت های قیمتی و ابعادی مختلف با برند ایران خودرو به تولید خواهد رسید.

عرضه محصولات جدید

عرضه ۶ محصول جدید به بازار از دیگر دستاوردهای سال گذشته  ایران خودرو است. تیراژ تولید سال گذشته از ۷۱۱هزار دستگاه عبور کرد که بالاترین عدد پس از سال ۹۰ به شمار می رود.

ارتقای کیفی محصولات

ارتقای کیفیت در محصولات تولیدی و افزایش ستاره های کیفیت نمودی از تلاش های بی وقفه در مجموعه ایران خودرو است. برخی محصولات در نخستین ارزیابی خود موفق به کسب چهار ستاره کیفیت شده اند که افزایش رضایت مشتریان را به همراه داشته است. در کنار ارتقای کیفیت محصولات، افزایش کیفیت خدمات پس از فروش و کسب رتبه های برتر در این حوزه نشان از بهبود در زنجیره تولید و خدمات ایران خودرو است.

توسعه صادرات

در سال گذشته صادرات خودرو نیز نسبت به سال ۹۵ افزایش یافته و از دوهزار و ۸۰۳ دستگاه به حدود۳ هزار دستگاه در سال ۹۶ رسیده است. ارزش صادرات قطعه نیز از دوهزار و ۳۰۳ یورو به سه هزار و ۷۵۷ یورو در سال ۹۶ افزایش یافته است.کسب مجوز برای ورود محصولات به کشورهای حاشیه خلیج فارس به عنوان دیگر دستاوردهای صادراتی این شرکت است و با احیای سایت بلاروس نیز در توسعه و افزایش سهم بازار در کشورهای مشترک المنافع گام موثری برداشته شده است.

راه اندازی سایت کرمانشاه

افتتاح سایت تولیدی ایران خودرو در کرمانشاه عاملی در توسعه اجتماعی مناطق مختلف  است .این سایت با ظرفیت تولید ۳۰ هزار دستگاه خودرو در سال، فرصت های شغلی متنوعی را برای جوانان منطقه کرمانشاه ایجاد کرد.

منبع: ایکوپرس

خبر انتخاب شده برای شما

یک کارشناس بازار سرمایه گفت: حرکت نقدینگی به سمت بازار سرمایه و رونق بخشی این بازار دسترسی شاخص به ۳۰۰ هزار واحد را دور از انتظار نکرده است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  بازار سرمايه جايي براي نگراني ندارد
برچسب ها: