تاریخ: ۱۲:۲۱ :: ۱۳۹۷/۰۵/۲۳

2067, 
واکنش های وب به مواضع سازمان بورسReviewed by سایت رادیوسهام on Aug 14Rating: 4.0واکنش های وب به مواضع سازمان بورس واکنش های وب به مواضع سازمان بورس
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

مدیرعامل داده گستر عصر نوین در واکنش به مواضع اخیر سازمان بورس و الزام به حسابرسی ویژه، وضعیت قبل از عرضه اولیه سهام ، آثار احتمالی ناشی از نظر اولیه سازمان حسابرسی و وضعیت توافق نامه با پارس آنلاین توضیحاتی بلند داد.

به گزارش رادیوسهام ، در آخرین رویداد مهم درباره شرکت داده گستر عصر نوین، ایمان میری مدیرعامل این شرکت در واکنش به مواضع اخیر سازمان بورس توضیحاتی بلند داد.

وی همچنین با اشاره به وضعیت کلی “های وب” قبل از عرضه اولیه سهام ، در مورد نظر حسابرس در مورد صورت های مالی و تصمیم سازمان بورس برای حسابرسی ویژه نکاتی را اعلام و آثار احتمالی ناشی از نظر اولیه سازمان حسابرسی را تشریح کرد و در مورد آخرین وضعیت توافق نامه با پارس آنلاین توضیح داد.

با این حال باید منتظر ارایه نظر سازمان حسابرسی در مورد حسابرسی ویژه و همچنین تصمیم سازمان بورس بود تا شاید امکان بازگشایی نماد این شرکت که از ۲۲ آذر سال گذشته بسته مانده در روزهای آینده فراهم شود

حتما بخوانید :  سپ به ازای هر سهم 138 ریال سود شناسایی کرد

منبع: عصرمالی

خبر انتخاب شده برای شما

بازار سهام تا کجا به رشد خود ادامه می دهد؟
در پی افزایش قیمت دارایی‌های مختلف، بازار سرمایه از سایر بخش‌های اقتصادی عقب‌ مانده و از نظر اقتصادی ارزش دارایی‌های این بخش به روز نشده است، در نتیجه این بازار پتانسیل مناسبی برای رشد دارد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.