تاریخ: ۱۱:۴۸ :: ۱۳۹۷/۰۵/۲۷

2067, 
افزایش سرمایه 119 درصدی ونیرو از دو محلReviewed by سایت رادیوسهام on Aug 18Rating: 4.0 افزایش سرمایه 119 درصدی ونیرو از دو محل افزایش سرمایه 119 درصدی ونیرو از دو محل
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

 افزایش سرمایه 119 درصدی ونیرو از دو محل

سرمایه گذاری نیرو که یکی از رکوردداران افزایش سرمایه محسوب می شود، مجوز افزایش سرمایه مرحله دوم ۱۱۹ درصدی را گرفت تا آماده برگزاری مجمع فوق العاده شود.

به گزارش رادیوسهام ، شرکت سرمایه گذاری نیرو که در مجمع فوق العاده ۳۰ دی سال گذشته با افزایش سرمایه ۱۶۵۰ درصدی برای رساندن سرمایه در دو مرحله از ۴۰ به ۷۰۰ میلیارد تومان موافقت کرد، توانست مرحله اول را با اخذ مجوز از سازمان بورس و رساندن سرمایه به ۳۲۰ میلیارد تومان از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی به انجام برساند.

دراین میان “ونیرو” برای انجام مرحله دوم،برنامه افزایش سرمایه ۱۱۹ درصدی سرمایه از ۳۲۰ به ۷۰۰ میلیون تومان را در مرداد ماه اعلام کرده بود که سازمان بورس با این درخواست موافقت و مجوز آن را صادر کرد.

براین اساس،تامین مالی این شرکت بورسی از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی و با ۳ هدف جبران مخارج انجام شده بابت مشارکت در افزایش سرمایه شرکت های سرمایه پذیر، سرمایه گذاری های صورت گرفته و اصلاح ساختار مالی اعمال می شود.

حتما بخوانید :  سرنوشت بورس در نیمه دوم ۹۷

بنابراین گزارش،سرمایه گذاری ایران سهامدار عمده ۸۸٫۲ درصدی این شرکت محسوب می شود.

منبع: عصرمالی

خبر انتخاب شده برای شما

هم اکنون ۳۵ مورد صکوک مجموعاً به ارزش حدود ۲۵۰ هزار میلیارد ریال در بازار سرمایه در حال معامله اند و تا کنون ۲۵ مورد از انواع صکوک منتشره در بازار سرمایه به مبلغ بیش از ۲۴ هزار میلیارد ریال سررسید شده که همگی در مواعد مقرر تسویه شده اند.
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.