تاریخ: ۱۱:۴۶ :: ۱۳۹۷/۰۶/۲۰

2683, 
تولید خودرو تا سه ماه آینده به روال عادی بازمی‌گرددReviewed by رادیوسهام on Sep 11Rating: 4.0 تولید خودرو تا سه ماه آینده به روال عادی بازمی‌گردد تولید خودرو تا سه ماه آینده به روال عادی بازمی‌گردد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

هاشم یکه زارع با بیان اینکه وقتی دشمنان ما ظرف ۹۰ روز صنعت خودروسازی را تحریم می‌کنند قطعا به دنبال اهداف خاصی هستند، افزود:، اما این دلیل نمی‌شود که ما هم بیکار بشینیم و خطوط تولید ما دچار وقفه شود.

تولید و عرضه بیش از 300 دستگاه خودروی دنا درجمهوری آذربایجان

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: روند عادی سازی تولید خودرو شروع شده و رو به بهبود است و ظرف سه ماه آینده فرآیند تولید و تحویل خودرو عادی خواهد شد.

به گزارش رادیوسهام به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، هاشم یکه زارع با بیان اینکه وقتی دشمنان ما ظرف ۹۰ روز صنعت خودروسازی را تحریم می‌کنند قطعا به دنبال اهداف خاصی هستند، افزود: اما این دلیل نمی‌شود که ما هم بیکار بشینیم و خطوط تولید ما دچار وقفه شود.

وی گفت: پس از اعمال تحریم‌ها به دلیل یک سری اتفاقات، نظیر تاخیر در ترخیص قطعات از گمرک و تاخیر قطعه سازان در تحویل قطعه به خودروسازان تا حدودی روند تولید خودرو در کشور کاهش یافت، اما با کار‌هایی که انجام شده ترخیص قطعات، سرعت گرفته است.

یکه زارع از ورود قطعات به خطوط تولید و رفع مشکل خودرو‌هایی که دچار نقص قطعه بودند خبر داد و افزود: این خودرو‌ها در حال تکمیل شدن هستند و به زودی به مشتریان تحویل خواهد شد.

خبر انتخاب شده برای شما

قیمت خودرو های وارداتی در بازار معاملات امروز به این شرح است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  بازار خودروهای وارداتی - ۱۳۹۷/۰۹/۲۰