تاریخ: ۹:۰۵ :: ۱۳۹۷/۰۶/۲۴

2683, 
قیمت‌های نجومی خودرو واقعی نیستReviewed by سایت رادیوسهام on Sep 15Rating: 4.0قیمت‌های نجومی خودرو واقعی نیستقیمت‌های نجومی خودرو واقعی نیست
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

رئیس اتحادیه صنف نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودروی تهران به مردم هشدار داد که قیمت‌های نجومی که برای خودرو در برخی سایت‌های خرید و فروش اینترنتی اعلام می‌شود، نادرست و اصطلاحا فِیک است و نباید آنها را مبنا قرار داد.

به گزارش رادیوسهام به نقل از ایسنا, سعید موتمنی اظهار کرد: فراگیر شدن سایت‌های خرید و فروش اینترنتی و همچنین شبکه‌های اجتماعی بستری برای سوءاستفاده و جولان دلالان بازار خودرو ایجاد کرده است. وی با اشاره به اینکه هر کسی می‌تواند بدون هزینه و با صرف چند دقیقه وقت، آگهی مدنظر خود را در سایت‌های خرید و فروش اینترنتی منتشر کند، خاطرنشان کرد: در همین مورد پدیده جدیدی که در بازار خودرو با آن مواجه هستیم درج قیمت‌های نجومی و غیرواقعی برای خودرو از سوی دلالان در سایت‌های خرید و فروش اینترنتی است. رئیس اتحادیه صنف نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودروی تهران ادامه داد: به‌عنوان مثال موجی که درباره پراید ۴۵ و ۵۰ میلیون تومانی در جامعه به راه افتاد مربوط به همین دسته از اقدامات بود؛ در حالی که در بازار واقعی خودرو به هیچ وجه شاهد چنین قیمت‌هایی نبودیم. وی افزود: متاسفانه فراگیر شدن شبکه‌های اجتماعی نیز به این فضا دامن زده است؛ به‌گونه‌ای‌که قیمت‌های پرت و غیرواقعی درج شده در سایت‌های خرید و فروش اینترنتی در شبکه‌های اجتماعی به‌ویژه کانال‌های تلگرامی منتشر و دست به دست می‌شود و می‌گویند فلان خودرو به فلان قیمت رسید؛ درحالی‌که در بازار واقعی خودرو چنین اتفاقی نیفتاده است. موتمنی با بیان اینکه مصرف‌کنندگان باید دقت کرده و فریب این افراد را نخورند، تصریح کرد: ما بارها اعلام کرده‌ایم که مسوولان باید تدابیری برای فعالیت سایت‌های خرید و فروش اینترنتی بیندیشند و مانع از اعلام قیمت‌های نجومی و غیرواقعی برای خودرو و دیگر کالاها شوند؛ زیرا این‌گونه اقدامات موجب به هم ریختن بازارها می‌شود. در این زمینه مردم قیمت‌های واقعی بازار خودرو را از رسانه‌های رسمی دنبال کنند.

خبر انتخاب شده برای شما

قیمت خودرو های وارداتی در بازار معاملات امروز به این شرح است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  وزیر صنعت: اصلاح قیمت با افزایش تیراژ