2224, 
لحن تند ترامپ قیمت نفت را نزولی کردReviewed by سایت رادیوسهام on Sep 26Rating: 4.0لحن تند ترامپ قیمت نفت را نزولی کردلحن تند ترامپ قیمت نفت را نزولی کرد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

پس از انتقاد رئیس جمهور آمریکا از عملکرد اوپک در مجمع عمومی سازمان ملل و درخواست وی برای کاهش قیمت این محصول، نفت خام در معاملات صبح امروز وارد محدوده منفی شده است.

سخنان ترامپ در مجمع عمومی سازمان ملل و انتقادات وی به اوپک موجب کاهش نسبی قیمت این کالا در بازارهای جهانی شد.

به گزارش رادیوسهام  پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، پس از انتقاد رئیس جمهور آمریکا از عملکرد اوپک در مجمع عمومی سازمان ملل و درخواست وی برای کاهش قیمت این محصول، نفت خام در معاملات صبح امروز وارد محدوده منفی شده است.

رئیس جمهور آمریکا شب گذشته در سازمان ملل با لحنی تند گفت: این کشورها با بالا نگه ‌داشتن قیمت نفت کشورهای دیگر را غارت می‌کنند. وی از اوپک خواست تا قیمت نفت را پایین بیاورند.

به این ترتیب ، قیمت نفت برنت با افت ۰٫۳ درصدی به هر بشکه ۸۰ دلار و ۹۷ رسید و قیمت نفت وست تگزاس نیز با افت ۰٫۳ درصدی هر بشکه ۷۲ دلار و ۶ سنت معامله شد.

حتما بخوانید :  پیش‌بینی نرخ ارز در سال آینده

اما در بازار فلزات اساسی، قیمت آلومینیوم به هر تن دو هزار و ۷۹ دلار رسیدمس لندن نیز معادل هر تن ۶ هزار و ۲۷۷ دلار مبادله شد. هر تن سرب دو هزار و ۸  دلار و هر تن نیکل ۱۲ هزار و ۹۸۷ دلار معامله شد. قیمت قلع نیز به هر تن ۱۸ هزار و ۹۰۰ دلار رسید و هر تن روی دو هزار و ۵۲۹ دلار مبادله شد.

خبر انتخاب شده برای شما

بهای اونس طلا ظرف هفته گذشته نزدیک به ۵/ ۰ درصد رشد داشت. پایان صعود شاخص دلار آمریکا و عقب‌نشینی این ارز به زیر سطح ۹۷ واحدی دلیل اصلی کارشناسان برای پیش‌بینی روند افزایشی طلا در کوتاه‌مدت تلقی می‌شود.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.