دلالان بیشتر فروشنده هستند و تمایلی برای خرید ندارند

2682, 
دلار حدود ۱۰۰۰ تومان ریزش کردReviewed by سایت رادیوسهام on Oct 6Rating: 4.0دلار حدود ۱۰۰۰ تومان ریزش کرد| دلالان بیشتر فروشنده هستند و تمایلی برای خرید ندارنددلار حدود ۱۰۰۰ تومان ریزش کرد| دلالان بیشتر فروشنده هستند و تمایلی برای خرید ندارند
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

در معاملات امروز بازار ارز نرخ دلار تا هزار تومان نسبت به هفته گذشته ریزش کرد و تا این ساعت از معاملات (۱۶) بر روى کانال ١٣هزار تومان قرار گرفت.

دلار حدود ۱۰۰۰ تومان ریزش کرد

بنابر گزارش میدانى , در ساعاتى از معاملات امروز نرخ هر دلار آمریکا در صرافى ها براى فروش تا ١٣/٩٠٠ تومان پیش رفت اما در میانه روز با کاهش روبه رو شد و نرخ بر روى کانال ١٣هزار تومان قرار گرفت.

امروز نرخ دلار در صرافى ها بین ١٣هزار تا ١٣/٩٠٠ تومان براى فروش و از ١٢/٩٠٠ تا ١٣/٧٠٠ براى خرید متغیر بود.

همچنین امروز به‌رغم این که نرخ دلار در تابلوى صرافى ها نمایان است اما برخى از آن ها معاملات مربوط به خرید و فروش را انجام نمى‌دادند و مردم نیز با وجود این شرایط در مقابل صرافى ها تجمع کرده بودند.

اما در طرف دیگر این بازار، دلالان ابتدا نرخ فروش را ١۴هزار تومان اعلام مى کردند اما در میانه روز نرخ فروش به ١٣/٣٠٠تومان نیز سقوط کرد.

حتما بخوانید :  مقاومت سکه در برابر ریزش قیمتی

امروز دلالان بیشتر فروشنده بوده و با توجه به پیش بینى کاهشى بودن نرخ، تمایلى به خرید نداشتند و نرخى براى آن اعلام نمى کردند.

زمزمه دلالان بازار ارز تهران؛ هر قیمتی گفتند بفروشید، نرخ‌ها در حال ریزش است

واسطه هاى بازار ارز در بین یکدیگر خبر از ریزش نرخ دلار تا ساعات آینده مى‌دهند و مى‌گویند تا جایى که مى‌توانید دلار بفروشید چرا که قیمت‌ها در شرف پایین آمدن است.

منبع: اقتصاد آنلاین

خبر انتخاب شده برای شما

بانک مرکزی امروز نرخ ۳۹ ارز عمده در برابر ریال را اعلام کرد که بر این اساس نرخ ۲۲ ارز افزایش، ۱۱ ارز ثابت و ۶ ارز کاهش داشته است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.