1. «سپ» در میان برترین‌ها
تاریخ: ۹:۰۴ :: ۱۳۹۷/۰۷/۱۵

2067, 
«سپ» در میان برترین‌هاReviewed by سایت رادیوسهام on Oct 7Rating: 4.0«سپ» در میان برترین‌ها«سپ» در میان برترین‌ها
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

شرکت پرداخت الکترونیک سامان، با سه پله صعود، عنوان بیست و سومین شرکت در میان ۱۵۰ شرکت پذیرنده بزرگ دنیا را در سال ۲۰۱۷ میلادی از آن خود کرد.براساس تازه‌ترین رتبه‌بندی ۱۵۰ شرکت پذیرنده بزرگ دنیا این شرکت با ۳ پله صعود در مقایسه با سال گذشته، در جایگاه بیست و سوم جهان قرار گرفته است.

«سپ» در میان برترین‌ها
به گزارش نشریه نیلسون ریپورت در سپتامبر ۲۰۱۸ سپ با بیش از ۲ میلیارد و ۶۰۰ هزار تراکنش موفق، در جایگاه بیست و سوم دنیا ایستاده است.سپ در سال ۲۰۱۶ نیز با بیش از یک‌میلیارد و ۹۰۰ میلیون تراکنش، رتبه ۲۶ را در میان ۱۵۰ شرکت برتر دنیا به خود اختصاص داده بود.شرکت پرداخت الکترونیک سامان همچنین بیشترین میزان رشد در تراکنش‌های کارتخوان و موبایلی کشور را در مردادماه از آن خود کرد.براساس آخرین گزارش اقتصادی شاپرک، این شرکت در مردادماه گذشته با کسب ۷۲/ ۱۷ درصد سهم بازار از نظر تعداد تراکنش و سهم ۸۶/ ۱۳ درصدی از مبلغ آنها، جایگاه دوم را در میان ۱۲ شرکت ارائه‌کننده خدمات پرداخت کشور در هر دو شاخص تعداد و مبلغ به خود اختصاص داد.براین اساس، این شرکت در مردادماه با افزایش تعداد تراکنش‌های کارتخوان فروشگاهی و نیز تعداد تراکنش‌های موبایلی به میزان ۴۳/ ۲ درصد از طریق سامانه و اپلیکیشن ۷۲۴ بیشترین رشد را در این دو ابزار پذیرش از آن خود کرده است.بیشترین سهم از مبلغ تراکنش‌های ابزار پذیرش اینترنتی نیز با ۳۳/ ۱۷ درصد، متعلق به «سپ» بوده است. همچنین افزایش ۶۴/ ۴ درصدی سپ در شاخص مبلغ تراکنش‌های موبایلی نیز نشانگر بالاترین میزان رشد در میان سایر شرکت‌ها در این ابزار پذیرش است.

خبر انتخاب شده برای شما

یکی از روش‌های پیش‌بینی قیمت‌ها، نگاه به روند گذشته آنها است. بر این اساس در این صفحه روندهای قیمتی بازارهای مهم ایران و جهان به نمایش گذاشته شده‌اند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.

آموزش بورس

قالب خبری