تاریخ: ۱۶:۵۰ :: ۱۳۹۷/۰۷/۱۵

2067, 
شفاف سازی موتوژن از سود اعلامیReviewed by سایت رادیوسهام on Oct 7Rating: 4.0 شفاف سازی موتوژن از سود اعلامی شفاف سازی موتوژن از سود اعلامی
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

شرکت موتوژن پیرو گزارش تفسیری در خصوص تعدیل مثبت ۱۳۱ درصدی در شبکه کدال شفاف سازی کرد. با توجه به اینکه اعلام پیش بینی سود شرکت ،طبق قانون جدید سازمان بورس، ممنوع اعلام شده است ، این شرکت پس از توقف نماد توضیحاتی ارائه داد.

 شفاف سازی موتوژن از سود اعلامی

شرکت موتوژن هفته گذشته در گزارشی از تعدیل مثبت ۱۳۱ درصدی این شرکت خبر داده بود. امروزنیز طبق الزام نهاد ناظر پس از توقف نماد ، در خصوص سود شرکت شفاف سازی کرد.

به گزارش رادیوسهام به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت موتوژن پیرو گزارش تفسیری در خصوص تعدیل مثبت ۱۳۱ درصدی در شبکه کدال شفاف سازی کرد. با توجه به اینکه اعلام پیش بینی سود شرکت ،طبق قانون جدید سازمان بورس، ممنوع اعلام شده است ، این شرکت پس از توقف نماد توضیحاتی ارائه داد.

الف) دلیل انتشار اطلاعات شرکت در رابطه با رقم سود پیش بینی سال مالی آتی (موضوع اشاره شده به EPS) کارمند این شرکت به اشتباه از فرمت سابق استفاده کرده است .

 ب ) با توجه به EPS اعلامی در رابطه با پیش بینی عملکرد سال مالی منتهی به پایان شهریور سال جاری، به اطلاع سهامداران محترم می رساند با توجه به نهایی شدن پیش نویس صورتهای مالی واقعی ، تحقق EPS پیش بینی اولیه با حداقل انحراف (٣ تا ۵ درصد ) قابل دسترسی و میسر است.

حتما بخوانید :  نگاهی به مزیت‌های معاملات آتی سبد سهام

 ت ) شرکت در گزارش فعالیت شهریور ماه سال ٩٧ مبلغ فروش سالانه را ۳هزار و ۳۱۵ میلیارد و۴۲۴  میلیون ریال اعلام کرد، که با مبلغ اعلامی در گزارش تفسیری مغایرت جزئی دارد. علت اصلی آن طبقه بندی مبلغ فروش ضایعات در درون بهای تمام شده محصولات و کسر از رقم آن است.

“بمونو” در ۱۰ روزمعاملاتی گذشته روند صعودی داشته است. همچنین در روزکاری اخیر نیز با رشد ۵ درصدی شاهد صف نشینی سهامداران در سمت خرید بوده است.

خبر انتخاب شده برای شما

یکی از روش‌های پیش‌بینی قیمت‌ها، نگاه به روند گذشته آنها است. بر این اساس در این صفحه روندهای قیمتی بازارهای مهم ایران و جهان به نمایش گذاشته شده‌اند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.