2681, 
دلال های سکه شناسنامه دار می شوند| خروج آرام سوداگران از بازارReviewed by سایت رادیوسهام on Oct 7Rating: 4.0دلال های سکه شناسنامه دار می شوند| خروج آرام سوداگران از بازاردلال های سکه شناسنامه دار می شوند| خروج آرام سوداگران از بازار
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

رئیس اتحادیه طلا و جواهر با تاکید براینکه دلال ها باید شناسنامه دار شوند و در مکان مشخصی فعالیت خود را انجام دهند تا اگر مشکلی و موردی داشتند، رصد شوند، گفت: سوداگران درحال خروج از بازار سکه هستند.

دلال های سکه شناسنامه دار می شوند| خروج آرام سوداگران از بازار

آیت محمد ولی  درباره وضعیت خرید و فروش طلا و سکه در بازار آزاد، اظهار داشت: هجمه ای برای فروش طلا و سکه نداریم ولی ممکن است آرام آرام فروشنده ها در بخش طلا و سکه نسبت به قبل افزایش یابند.

وی با بیان اینکه بازار عرضه و تقاضا درحال تنظیم است، افزود: شاید کسانی که قبلاً خرید کرده بودند این روزها قصد فروش داشته باشند چراکه این فضا بوجود آمده که دیگر سود در این خریدها نیست. این افراد می خواستند از آب گل آلود استفاده کنند ولی با بازگشت آرامش در بازار، از این مسیر خارج می شوند.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر درباره برخورد با دلال های سکه گفت: همه دلال ها را نمی خواهیم رد کنیم و بگوییم بد هستند اما اگر خارج از عرف و چارچوب خرید و فروش انجام شود، به طور حتم نابه سامانی به همراه خواهد داشت و نباید اجازه داد این افراد

حتما بخوانید :  فقط خریداران سکه از بانک مرکزی مالیات می‌دهند

محمد ولی تاکید کرد: همه کسانی که می خواهند خرید و فروش سکه داشته باشند باید ساماندهی شوند؛ نباید اجازه داد افرادی بدون آگاهی و اطلاع کافی مسیر بازار را تعیین کنند.

وی ادامه داد: با نیروی انتظامی صحبت هایی کردیم تا دلال هایی که در بازار سبزه میدان حضور دارند و کارنامه شان مشخص است، ساماندهی شوند و با نظم و چارچوب خاصی کار خودشان را انجام دهند.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر در همین ارتباط تصریح کرد: دلال ها باید شناسنامه دار شوند و در مکان مشخصی فعالیت خود را انجام دهند تا اگر مشکلی و موردی داشتند، رصد شوند.

محمد ولی درباره هشدار اخیرش به مردم درباره افزایش سکه های تقلبی در بازار گفت: من نگفتم سکه تقلبی زیاد شده ولی گفتم با رفتارهایی که دلال ها دارند ممکن است سکه های مورد دار و بعضاً تقلبی به مردم فروخته شود از همین رو به مردم توصیه می کنیم که از محل های شناسنامه دار خرید و فروش طلا و سکه خود را انجام دهند.

منبع: تسنیم

خبر انتخاب شده برای شما

پیش بینی ۶۹ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن ها
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.