تاریخ: ۱۵:۳۶ :: ۱۳۹۷/۰۷/۱۶

2067, 
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه ۱۲۳۳واحد افت کرد.Reviewed by سایت رادیوسهام on Oct 8Rating: 4.0 شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه ۱۲۳۳واحد افت کرد. شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه ۱۲۳۳واحد افت کرد.
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

 در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه تعداد ۳میلیارد و ۲۵۴میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ ارزش یک هزار و ۱۸۷میلیارد تومان در ۱۶۸هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت ۱۲۳۳واحدی در ارتفاع ۱۷۵هزار و ۱۸۵واحد قرار گرفت.

 شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه ۱۲۳۳واحد افت کرد.

به گزارش رادیوسهام به نقل از خبرگزاری تسنیم،بیشترین اثر منفی بر افت دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی صنایع پتروشیمی خلیج فارس، پتروشیمی جم و مخابرات ایران شد و در مقابل نمادهای معاملاتی فولاد مبارکه اصفهان، معدنی و صنعتی گل گهر و توسعه معادن و فلزات با رشد خود مانع افت بیشتر شاخص بورس شدند.

شاخص‌های اصلی بازار سرمایه هم روز منفی را پشت سر گذاشتند به‌طوری که شاخص قیمت (وزنی ــ ارزشی) ۳۶۰واحد، کل (هموزن) ۶۱۵واحد، قیمت (هموزن) ۴۳۵واحد، آزاد شناور ۱۲۵۴واحد و شاخص‌ بازار دوم ۷۵۱۰واحد افت کردند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و ۷۹میلیون ورقه به‌ارزش ۴۴۱میلیارد تومان در ۱۵۴هزار نوبت، آیفکس ۴۰واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۹۸۰واحد قرار گرفت.

همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.