2224, 
همکاری اقتصادی شستا و منطقه آزاد کیشReviewed by سایت رادیوسهام on Oct 9Rating: 4.0همکاری اقتصادی شستا و منطقه آزاد کیشهمکاری اقتصادی شستا و منطقه آزاد کیش
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

 شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) و سازمان منطقه آزاد تجاری کیش به منظور سرمایه‌گذاری‌های مشترک و توسعه مناسبات دوجانبه تفاهم‌نامه همکاری منعقد کردند. به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی، این تفاهم‌نامه را مدیرعامل شستا و رئیس منطقه آزاد کیش درحضور رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی و مدیرعامل بانک رفاه کارگران در تهران امضا کردند.

همکاری اقتصادی شستا و منطقه آزاد کیش

مرتضی لطفی، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی در آغاز این مراسم با اشاره به ظرفیت‌های مهم منطقه آزاد کیش و گروه شستا تصریح کرد: این تفاهم‌نامه به منظور بهره‌مندی از ظرفیت مجموعه بزرگ تامین اجتماعی، بانک رفاه، مقوله دارو و درمان و گردشگری به نمایندگی شستا و منطقه آزاد کیش منعقد می‌شود.

وی افزود: در شرایط کنونی به خصوص تحریم‌های یکجانبه آمریکا، «شستا» مصمم به تعمیق روابط و اجرایی کردن مفاد این تفاهم‌نامه با تشکیل کمیته‌های اجرایی و راهبردی در اسرع وقت است. محمد ابراهیم انصاری‌لاری مدیرعامل منطقه آزاد کیش نیز در این مراسم با معرفی ظرفیت‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری کیش و مجموعه تامین اجتماعی به‌ویژه شستا گفت: با امضای این تفاهم‌نامه دوطرف درمسیر راهی قرارگرفتند تا از همه توان و پتانسیل خود جهت گسترش همکاری‌های همه‌جانبه استفاده کنند.  وی با تبیین برنامه و راهبردهای پیش رو در کیش افزود: منطقه آزاد کیش با همه توان آماده تسهیل امور جهت ارتقای همکاری‌ها و تبدیل کیش به مرکز مهم فعالیت‌های تامین اجتماعی به‌خصوص شستا به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین‌ مجموعه‌های تجاری، اقتصادی و مالی کشور در ابعاد داخلی و بین‌المللی است.  محمد‌حسین مهدوی‌عادلی، رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی هم تاکید کرد: این سازمان با دارا بودن ۴۲ میلیون بیمه شده هیچ بودجه دولتی ندارد و سازمانی مردم‌نهاد است و مشمول تحریم‌ها نخواهد بود، بر همین مبنا می‌تواند نقش مهمی در کمک به تامین نیازهای مختلف مردم در برهه حساس کنونی داشته باشد. وی با اشاره به مطالبات ۱۸۰ هزار میلیارد تومانی سازمان تامین اجتماعی از دولت افزود: به طرق مختلف درپی کاهش این مطالبات ازجمله خواستار دریافت میدان گازی کیش به‌عنوان بخشی از مطالبات‌مان از دولت هستیم.

حتما بخوانید :  نرخ جدید سود سپرده‌ بانک‌های خصوصی به ۲۰ درصد کاهش یافت
 منبع: دنیای اقتصاد

خبر انتخاب شده برای شما

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظامگفت: زمانی که درآمدهای نفتی کشورمان در وضعیت خوبی بود پیش بینی های لازم انجام نشد و فقط بخشی از درآمدهای نفتی به صندوق توسعه ملی واریز می شود.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.