تاریخ: ۱۴:۱۶ :: ۱۳۹۷/۰۷/۱۷

2067, 
نخستین محموله کلینکر صادراتی « سصفها »Reviewed by سایت رادیوسهام on Oct 9Rating: 4.0 نخستین محموله کلینکر صادراتی « سصفها » نخستین محموله کلینکر صادراتی « سصفها »
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

راه‌آهن اصفهان بیش از ۴۰هزار تن کلینکر صادراتی کارخانه سیمان اصفهان را به بندرعباس منتقل کرد.

 نخستین محموله کلینکر صادراتی « سصفها »

 در راستای تحقق برنامه ششم توسعه و افزایش سهم ریل در جابه‌جایی بارهای استان، با جلب نظر مدیران کارخانه سیمان اصفهان و همکاری شرکت‌های مالک واگن و راه‌آهن، حمل اولین محموله کلینکر صادراتی کارخانه سیمان اصفهان با ریل فراهم‌ شد.به گفته رضا سادات‌حسینی؛ مدیرکل راه‌آهن اصفهان با بررسی و برنامه‌ریزی‌، در مدت ۴۲روز که از چهارم مهر آغاز شد، تاکنون ۴۰هزار تن کلینکر صادراتی کارخانه سیمان اصفهان به مقصد بندرعباس با ناوگان ریلی حمل شده است.

آماده‌سازی خطوط بارگیری کارخانه سیمان اصفهان، هماهنگی با شرکت‌های مالک واگن برای اختصاص واگن موردنیاز، مکاتبه با مرکز برای زمینه‌سازی و تسهیل در استفاده از تخفیفات مربوط به حمل از طریق ریل از جمله فعالیت های اداره‌کل راه‌آهن اصفهان است. این محموله را واگن‌های لبه ‌بلند و شن‌کش از سیمان اصفهان – ایستگاه ایرانکوه به مقصد بندرعباس حمل کرده اند.

منبع: واحد مرکزی خبر

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت فولاد خوزستان در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۶۵۶ ریال سود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ رشد ۹۱ درصدی را نشان می دهد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  تحقق سود ٣٥٨ ريالي «غپينو» براي هر سهم