تاریخ: ۱۴:۱۹ :: ۱۳۹۷/۰۷/۱۷

2067, 
مجوز دولت به « کچاد » برای اکتشاف معدنیReviewed by سایت رادیوسهام on Oct 9Rating: 4.0 مجوز دولت به « کچاد » برای اکتشاف معدنی مجوز دولت به « کچاد » برای اکتشاف معدنی
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

مدیرعامل چادرملو از صدور مجوز اکتشاف کارگروه وزارت صنعت در معدن آنومالی D19 برای این شرکت خبر داد؛ چادرملو با رعایت یک سری نکات اکتشاف را در این منطقه آغاز کرده است.

 مجوز دولت به « کچاد » برای اکتشاف معدنی

محمود نوریان درباره تازه‌ترین وضعیت آنومالی D19 می‌گوید: کارگروه مربوطه در وزارت صنعت که محیط زیست هم یکی از اعضای آن است، مجوز اکتشاف در آنومالی D19 را برای «کچاد» صادر کرده که با رعایت یک سری نکات اکتشاف را در این منطقه آغاز کرده‌ایم. بعد از انجام کارهای اکتشافی مرحله بعدی گرفتن گواهی کشف است که براساس یک تفاهم دیگر با محیط زیست پروانه استخراج از آنومالی D19 برای این شرکت صادر خواهد شد.

مسلما اگر مجوز اکتشاف هم داده شود در صورت داشتن ذخیره قابل قبول که حتما هم در آنومالی D19 چنین ذخیره‌ای وجود دارد، اجازه بهره‌برداری نیز داده خواهد شد.

معدن آنومالی شمالی یا D۱۹ که استخراج سنگ آهن در محدوده آن در دستور کار دولت قرار گرفته، بین دو شهرستان بافق و اردکان مشترک است و در میان دو زیستگاه ارزشمند یوز قرار گرفته است. این معدن در جنوب پناهگاه حیات وحش دره انجیر و شمال منطقه شکار ممنوع آریز واقع شده است.چندی پیش نیز سازمان حفاظت محیط زیست در کارگروه تعامل فعالیت‌های معدنی و محیط زیست با فعالیت اکتشافی در آنومالی D۱۹ در یکی از حساس‌ترین زیستگاه‌های یوزپلنگ ایرانی موافقت کرد.

حتما بخوانید :  تداوم خرید بازیگران خرد در بازار سهام

منبع: ماین نیوز

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت فولاد خوزستان در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۶۵۶ ریال سود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ رشد ۹۱ درصدی را نشان می دهد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.