تاریخ: ۱۶:۰۵ :: ۱۳۹۷/۰۷/۱۷

2067, 
پرداخت سود سهام شرکت‌های «بیمه سرمد» و «نفت بهران» در شعب بانک صادراتReviewed by سایت رادیوسهام on Oct 9Rating: 4.0پرداخت سود سهام شرکت‌های «بیمه سرمد» و «نفت بهران» در شعب بانک صادراتپرداخت سود سهام شرکت‌های «بیمه سرمد» و «نفت بهران» در شعب بانک صادرات
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

​سهامداران حقیقی شرکت بیمه سرمد و شرکت نفت بهران برای دریافت سود سهام سال ٩۶ به شعب بانک صادرات ایران مراجعه کنند.

پرداخت سود سهام شرکت‌های «بیمه سرمد» و «نفت بهران» در شعب بانک صادرات

به گزارش رادیوسهام به نقل از اکونا پرس،پرداخت سود سهام شرکت‌های بیمه سرمد با نماد معاملاتی «وسرمد» و شرکتنفت بهران با نماد معاملاتی «شبهرن» از نیمه مهر ماه سال ٩٧ در شعب بانک صادرات ایران آغاز شده و به مدت یکسال ادامه خواهد یافت و سهامداران حقیقی می‌توانند جهت دریافت سود سهام سال مالی منتهی به پایان سال ٩۶ به این شعب مراجعه کنند.
بنا براین گزارش، در اطلاعیه‌ای که به همین مناسبت منتشر شده، از سهامداران این دو شرکت خواسته شده با مراجعه حضوری و ارائه کارت ملی به شعب بانک صادرات ایران نسبت به دریافت نقدی یا واریز آن به حساب های سپهری خود اقدام کنند.
علاوه براین، پرداخت سود سهام به افراد کمتر از ١٨ سال، پس از احراز هویت کامل و دریافت کپی شناسنامه، صرفاً به ولی (پدر) بلامانع خواهد بود. در این اطلاعیه همچنین پرداخت سود سهام به نماینده قانونی سهامدار فقط به ارائه وکالت نامه رسمی معتبر منوط شده است.

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت فولاد خوزستان در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۶۵۶ ریال سود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ رشد ۹۱ درصدی را نشان می دهد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  اهميت حركت نقدينگي به سمت بازار سرمايه