رئیس‌کل بیمه مرکزی:

2067, 2224, 
نگاه سهامداران به سرمایه‌گذاری در صنعت بیمه اصلاح شودReviewed by سایت رادیوسهام on Oct 10Rating: 4.0نگاه سهامداران به سرمایه‌گذاری در صنعت بیمه اصلاح شودنگاه سهامداران به سرمایه‌گذاری در صنعت بیمه اصلاح شود
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

 با شناسایی باندهای متقلب که در حوزه صحنه‌سازی برای دریافت خسارت‌های جعلی و غیرواقعی فعالیت می‌کنند، می‌توان از سرمایه‌های صنعت بیمه صیانت کرد.

نگاه سهامداران به سرمایه‌گذاری در صنعت بیمه اصلاح شود

به رادیوسهام به نقل از گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل بیمه مرکزی، غلامرضا سلیمانی در بازدید از شرکت سهامی بیمه میهن با اعلام این مطلب افزود: حق بیمه‌های دریافتی در صنعت بیمه باید در مسیر افزایش سطح رضایتمندی، آرامش و امنیت روانی آحاد جامعه هزینه شود و صنعت بیمه با همکاری نیروی انتظامی باید از غارت این منابع توسط سودجویان و باندهای جعل جلوگیری کند.
رئیس‌کل بیمه مرکزی به اهمیت اختصاص کد یکتا برای تمامی بیمه نامه‌های صادرشده تاکید کرد و گفت: کدیکتا کلیدواژه شفافیت و سلامت صنعت بیمه خواهد بود و تمامی شرکت‌های بیمه باید زیرساخت‌ها و ظرفیت‌های لازم را در این خصوص فراهم کنند. رئیس شورای‌عالی بیمه نسبت به ضرورت همفکری و همگرایی نهاد ناظر و شرکت‌های بیمه‌ای تاکید کرد و افزود: با تلاش مدیریت جدید و کارکنان شرکت بیمه میهن و نظارت جدی بیمه مرکزی فرصت مناسبی برای رشد و توسعه شرکت بیمه میهن فراهم شده است. وی ارزش نظام بیمه‌ای را به دریافت حق بیمه، سرمایه‌گذاری صحیح و پرداخت مناسب خسارت دانست و تصریح کرد: شرکت‌های بیمه‌گری به‌عنوان بنگاه‌های اقتصادی باید به‌گونه‌ای فعالیت کنند که برای حضور گسترده‌تر سهامداران، جذابیت کافی ایجاد شود. سلیمانی با برشمردن تفاوت‌های سرمایه‌گذاری در بخش‌های گوناگون اقتصادی تصریح کرد: اگر سهامداران نگاهی از جنس بیمه به سرمایه‌گذاری در این صنعت  داشته باشند قطعا سودآوری قابل‌توجهی نیز در انتظار آنان خواهد بود. رئیس‌کل بیمه مرکزی بازار ۴۰ هزار میلیارد تومانی صنعت بیمه را ناکافی دانست و با تاکید بر این نکته که باید حجم این بازار لااقل به ۱۰۰ هزار میلیارد تومان برسد، افزود: صنعت بیمه در کشورهای پیشرفته بانکداری می‌کند و اگر سهامداران بیمه‌ای نوع نگاه خود را به مقوله سرمایه‌گذاری اصلاح کنند صنعت بیمه کشور ما نیز تحولاتی اساسی را در پیش رو خواهد داشت. وی در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت نظارت بیشتر بر نمایندگان و شبکه فروش اشاره کرد و از مدیران شرکت خواست نسبت به این موضوع حساسیت بیشتری نشان بدهند. رئیس‌کل بیمه مرکزی در پایان تغییر نوع نگاه تبلیغاتی در صنعت بیمه را زمینه‌ساز افزایش ضریب نفوذ بیمه دانست و گفت: استفاده از ظرفیت‌های استارت‌آپ‌ها و تغییر رویکرد از تبلیغات سنتی به مشوق‌های مدرن از مسائل مهمی است که باید به طور جدی پیگیری شود.

خبر انتخاب شده برای شما

مقصر نابسامانی بازار اجاره مسکن کیست؟
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: کلیت طرح تعیین سقف اجاره‌بهای مسکن خوب است، اما باید جزئیات این لایحه به دقت بررسی شود.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  رشد قیمت «فسلیر» ناشی از افزایش تقاضا