تاریخ: ۱۴:۱۴ :: ۱۳۹۷/۰۷/۱۸

2067, 
حضور شرکت‌ها و صندوق‌های جدید در فرابورسReviewed by سایت رادیوسهام on Oct 10Rating: 4.0 حضور شرکت‌ها و صندوق‌های جدید در فرابورس حضور شرکت‌ها و صندوق‌های جدید در فرابورس
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

معاون پذیرش فرابورس ایران علاوه بر شرکت‌های آماده برای حضور در فرابورس از اقدام‌های جدید برای حضور انواع صندوق‌ها در بازار خبر داد.

 حضور شرکت‌ها و صندوق‌های جدید در فرابورس

مهدی علم‌الهدی؛ معاون پذیرش و ناشران فرابورس ایران با تشریح تازه‌ترین وضعیت پذیرش شرکت‌ها و عرضه‌های اولیه در فرابورس از ۶ شرکت آماده عرضه در فرابورس خبر داد. شرکت مادیران، اصفهان کشت، بیمه معلم، دشت خرمده، ایمن خودرو شرق و نیروگاه برق گیلان از جمله این شرکت‌ها هستند.

به گفته علم الهدی در حوزه صندوق‌ها نیز اتفاق‌های جدیدی در راه است؛ بنابراین صندوق‌های سرمایه‌گذاری جسورانه در حوزه جدید(VC) را در دست داریم.۳حوزه فیلم، اکتشاف معدن و کشاورزی از جمله صندوق‌های سرمایه‌گذاری جسورانه جدید خواهند بود. همچنین دستورالعمل صندوق سرمایه گذاری خصوصی (PE) در هیات مدیره سازمان بورس تصویب شده و در انتظار ابلاغ آن هستیم. در راستای تاسیس این صندوق، ۳درخواست به ارزش ۱۵۰ میلیارد تومان اعلام شده است.

یک صندوق نیز در زمینه تاسیس صندوق های سرمایه گذاری صندوق در صندوق (FoF) نیز به ارزش ۶۰۰ میلیارد تومان ،درخواست خود را فرابورس ارسال کرده است.

حتما بخوانید :  برنامه‌ اصلی سایپا در شرایط فعلی

منبع: دنیای بورس

خبر انتخاب شده برای شما

صندوق سرمایه گذاری اختصاصی بازارگردانی گوهر فام امید " به عنوان نهاد مالی و به منظور تسهیل اجرای سیاست های کلی اصل ۴۴قانون اساسی تحت شماره ۱۱۶۰۷نزد سازمان بورس و اوراق بهادار به ثبت رسیده است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.