جزییات طرح توسعه داروسازی آوه سینا اعلام شد
تاریخ: ۱۶:۳۲ :: ۱۳۹۷/۰۷/۱۸

2067, 
زمان عرضه « داوه » به فرابورسReviewed by سایت رادیوسهام on Oct 10Rating: 4.0زمان عرضه « داوه » به فرابورسزمان عرضه « داوه » به فرابورس
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

همزمان با بحث ورود شرکت داروسازی آوه سینا به فرابورس این مجموعه از بزرگترین طرح توسعه خود رونمایی کرد.

زمان عرضه « داوه » به فرابورس

جلسه معارفه داروسازی آوه سینا به منظور ورود به فرابورس ایران در حالی برگزار شد که مدیران مجموعه از عرضه احتمالی این شرکت در هفته آینده خبر می‌دهند.

در همین حال سیامک میرترابی؛ مدیرعامل شرکت داروسازی آوه سینا در این نشست اظهار کرد: طرح توسعه جدیدی به منظور تولید داروهای ضدسرطان در دست داریم. طرح مزبور در دو فاز داروهای خوراکی و تزریقی بوده که در حال حاضر ۵۰ درصد از طرح داروهای خوراکی تکمیل شده است. این طرح در نیمه دوم سال ۹۸به بهره برداری خواهد رسید. هزینه مجموع این طرح ها ۱۹ میلیارد تومان خواهد بود. در طرح توسعه حدود ۲.۵ میلیون یورو به صورت ارزی بوده که با نرخ ۴۲۰۰ تومان لحاظ شده است. ماشین آلات مورد نظر برای طرح توسعه از کشورهای اروپایی و هند و با نرخ ارز دولتی وارد شده است.

مزیت مجموعه دارویی آوه سینا از دید مدیران نسبت به رقبا در این حوزه تولید مواد اولیه توسط خود شرکت است. به این ترتیب آن‌ها در تلاش هستند سهم عمده ای را در حوزه داروهای ضدسرطان در ایران کسب کنند.

حتما بخوانید :  سرانجام دلار ۴ رقمی شد

منبع: دنیای بورس

خبر انتخاب شده برای شما

وزیر امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر اینکه، فروش اموال مازاد بانک‌ها در حال انجام است، گفت: در بورس کالا شرکت‌های وابسته به بانک‌ها از طریق فراخوان‌های دیگر، به مزایده گذاشته می‌شوند و با شبکه ای گسترده این کار را انجام خواهیم داد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.