2680, 
قیمت روز مسکن امروز ۱۳۹۷/۰۷/۱۸Reviewed by سایت رادیوسهام on Oct 10Rating: 4.0قیمت روز مسکن امروز ۱۳۹۷/۰۷/۱۸قیمت روز مسکن امروز ۱۳۹۷/۰۷/۱۸
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

بررسی قیمت روز مسکن حاکی از آن است که یک واحد ۱۳۰ متر در بلوار مرزداران با قیمت یک میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان و آپارتمان ۴۰ متری در خاوران با قیمت ۱۳۵ میلیون تومان معامله شده است.

قیمت روز مسکن امروز ۱۳۹۷/۰۷/۱۸

واحد مسکونی ۸۱ متری ۲۳ ساله در ارامنه جنوبی به قیمت ۴۹۰ میلیون تومان، واحد مسکونی ۵۲ متری با عمر ۱۷ سال در دروازه دولاب به قیمت ۱۵۳ میلیون تومان و آپارتمان ۴۰ متری در خاوران با عمر ۱۶ سال با قیمت ۱۳۵ میلیون تومان معامله شده است.

در منطقه ۷ محله کاخ یک دستگاه آپارتمان ۹۹ متری با عمر ۲۶ سال به قیمت ۸۴۵ میلیون تومان فروخته شده است. قیمت هر مترمربع این واحد مسکونی حدود ۸ میلیون و ۵۴۰ هزار تومان بوده است.  در منطقه ۵ شهر تهران به ‌عنوان یکی از مناطقی که قمیت مسکن در آن بیشترین رشد را طی سال‌جاری تجربه کرده است یک واحد مسکونی ۹۲ متری یک ساله با قیمت یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان معامله شده است.

در منطقه ۶ محله شیراز یک واحد مسکونی ۱۵۵ متری که ۲۴ سال از ساخت آن می‌گذرد با قیمت ۲ میلیارد و ۱۲۲ میلیون تومان (هر مترمربع حدود ۱۳٫۸ میلیون تومان) و آپارتمان ۷۵ متری در منطقه ۲ با قیمت ۶۳۰ میلیون تومان فروخته شده است.

حتما بخوانید :  شروع منفی بازارهای داخلی در هفته جدید

یک واحد مسکونی ۸۵ متری در اختیاریه یک میلیارد و ۱۳۰ میلیون تومان خریداری شده است. این واحد ۱۷ ساله و قیمت هر مترمربع آن حدود ۱۳ میلیون و ۸۰ هزار تومان بوده است.

همچنین یک واحد مسکونی با مساحت ۱۳۰ متر واقع در بلوار مرزداران با قیمت یک میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان معامله شده. هر مترمربع این واحد مسکونی حدود ۱۵ میلیون و ۱۳۰ هزار تومان بوده است.

در پونک یک خریدار برای واحد مسکونی ۵۰ متری نوساز ۷۰۵ میلیون تومان پرداخت کرده است.

منبع: تسنیم

خبر انتخاب شده برای شما

یک دستگاه آپارتمان ۸۵ متری واقع در شهرک راه آهن، میدان ساحل با مبلغ یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان معامله می‌شود.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.