رئیس اتاق بازرگانی ایران و ترکیه:

2224, 
تصویب FATF وجه بین‌المللی فعالین اقتصادی را تقویت می‌کندReviewed by سایت رادیوسهام on Oct 13Rating: 4.0تصویب FATF وجه بین‌المللی فعالین اقتصادی را تقویت می‌کندتصویب FATF وجه بین‌المللی فعالین اقتصادی را تقویت می‌کند
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

FATF وجهه بین المللی کشور را در جهان بالا می‌برد که این موضوع مزیت‌های خاص خود را در پی دارد.

تصویب FATF وجه بین‌المللی فعالین اقتصادی را تقویت می‌کند

رضا کامی در خصوص تصویب FATF و تاثیر آن در اقتصاد کشور گفت: به طور کلی شفافیت در هر موضوعی نشان از پاک بودن است. با رفع ابهامات در مسائل بانکی و مالی شاهد افزایش امیدواری در بین فعالین اقتصادی کشور هستیم زیرا این امر وجهه بین المللی ما را در بین کشورهای جهان بالا می‌برد که این موضوع مزیت‌های خاص خودش را دارد.

به گزارش رادیوسهام به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از ایلنا، وی ادامه داد: ترکیه عضو این کنوانسیون است و به طور حتم با اجرایی شدن این قانون روابط مالی و بانکی ما با این کشور آسان‌تر از گذشته خواهد شد.

رئیس اتاق بازرگانی ایران و ترکیه با اشاره به سفر شورای همکاری بازرگانی ترکیه به ایران گفت: آنها صریحا اعلام کردند که به رغم مشکلات بین المللی و تحریم تمایل دارند که در ایران حضور داشته باشند و حتی به دنبال گسترش همکاری‌های خود در تمام زمینه‌ها هستند.

حتما بخوانید :  انتظار افزایش قیمت دلار

وی تصریح کرد: آنها عقیده دارند با توجه به نیروی کار ارزان و تخصصی که در ایران وجود دارد و وجود انرژی ارزان در ایران، می‌توان با استفاده از تکنولوژی و ماشین آلات مدرن ترکیه سرمایه گذاری‌های خوبی در کشور انجام داد به همین دلیل آنها از حضور در پروژه‌های ایران استقبال می‌کنند اما قوانین دست و پاگیر و بوروکراسی اداری ایران مهمترین مشکل آنهاست.

خبر انتخاب شده برای شما

بازار اجاره مسکن امسال زودتر از سال های گذشته به راه افتاده است در حالیکه قیمت ها در این بازار روند صعودی دارد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
برچسب ها: ,