2224, 
اجلاس FATF در پاریس با دستور کار ایران آغاز می‌شودReviewed by سایت رادیوسهام on Oct 14Rating: 4.0اجلاس FATF در پاریس با دستور کار ایران آغاز می‌شوداجلاس FATF در پاریس با دستور کار ایران آغاز می‌شود
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

نشست FATF در پاریس برگزار می‌شود که یکی از محورهای مذاکره بررسی پیشرفت ایران برای پیوستن به FATF است.

اجلاس FATF در پاریس با دستور کار ایران آغاز می‌شود

به گزارش رادیوسهام به نقل از خبرگزاری فارس، هفته FATF از ۱۴ تا ۱۹ اکتبر برابر با ۲۲ تا ۲۷ مهر است و به این مناسبت نشستی در پاریس با حضور بیش از ۸۰۰ مقامات، ۲۴ مقام قضایی برگزار می‌شود تا درباره مسائل اصلی مرتبط با این نهاد بحث و گفت‌وگو شود.

در سایت رسمی FATF آمده است که یکی از محورهای مذاکره در این نشست رصد کردن و بررسی وضعیت پیشرفت ایران برای پیوستن به FATF است.

در نشست هفته FATF پاریس،‌صندوق بین‌المللی پول،‌بانک جهانی، و دیگر نهادها شرکت خواهند داشت در مدت ۶ روز آنها همچنین درباره یک قرارداد ۱۴۰ صفحه‌ای درباره مسائل مهمی  برای حفظ اتحاد سیستم مالی و امنیت مالی در جهان بحث خواهند کرد.

محورهای مذاکره در این نشست چنین خواهد بود:

مقررات دارایی‌های مجازی برای مبارزه با پولشویی و خطرات حمایت مالی از تروریست. همچنین در این نشست مسائل مربوط به داعش، القاعده و منابع مالی وابسته و فساد مالی و استراتژی فساد مالی تروریست‌ها بحث خواهد شد.

حتما بخوانید :  آرامش به بازار خودرو برمی گردد

ارزیابی دو کشور رژیم صهیونیستی و انگلیس هم در دستور کار این نشست خواهد بود. همچنین کشورهایی نظیر اتریش، دانمارک و مالزی و اقداماتی که در این باره انجام داده‌اند نیز بررسی خواهد شد.

یکی از محورهای اصلی مذاکرات پیشرفت ایران و دیگر کشورهایی که ازنظر آنها خطری برای سیستم مالی هستند خواهد بود.

مسائل بیمه عمر و بخش‌های امنیتی از محورهای دیگر این نشست است.

خبر انتخاب شده برای شما

بازار اجاره مسکن امسال زودتر از سال های گذشته به راه افتاده است در حالیکه قیمت ها در این بازار روند صعودی دارد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
برچسب ها: , ,