تاریخ: ۱۷:۰۶ :: ۱۳۹۷/۰۷/۲۳

2067, 
عرضه سهام زیرمجموعه « فارس»‌ در بورسReviewed by سایت رادیوسهام on Oct 15Rating: 4.0عرضه سهام زیرمجموعه « فارس»‌ در بورسعرضه سهام زیرمجموعه « فارس»‌ در بورس
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس با اشاره به عرضه سهام پتروشیمی پارس در بورس، اعلام کرد: به زودی سهام پتروشیمی پلیمر آریا ساسول هم در بورس عرضه می شود.

به گزارش رادیوسهام به نقل از انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی ایران: جعفر ربیعی با بیان اینکه تعامل بیشتر با بازار سرمایه به عنوان یکی از برنامه‌های اولویت دار هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس گفت: بر این اساس سهام سه شرکت بزرگ پتروشیمی زیر مجموعه هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس در بورس عرضه خواهد شد.

مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس با اشاره به عرضه سهام پتروشیمی پارس در بورس تصریح کرد: به طور قطعی پتروشیمی پارس سودآورترین مجموعه هلدینگ خلیج فارس بوده که عرضه آن در بورس هم از نظر حجم بورس و هم از لحاظ تعداد سهامداران، بورس را متحول خواهد کرد زیرا مطمئن هستیم که تعداد زیادی سهامدار برای خرید بورس این شرکت وارد بورس خواهند شد واعتقاد داریم سهم این شرکت پتروشیمی بسیار سود و مستمری خواهد داشت.

این عضو هیات مدیره شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس تاکید کرد: در مرحله بعد در نظر داریم سهام پلیمر آریاساسول هم وارد بورس شود. مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس همچنین پیشتر ازعرضه اولیه سهام پتروشیمی نوری (بزرگترین تولیدکننده مواد آروماتیکی جهان) تا پایان سال در بورس خبر داده بود.

خبر انتخاب شده برای شما

بانک خاورمیانه در اردیبهشت ماه سال جاری ۱۶٫۷ هزار میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کرده که نسبت به ماه قبل افزایش ۳۳ درصدی داشته است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  کسب سود ۱۱ هزار میلیاردی "فارس" از واگذاری های خود
برچسب ها: , ,