مدیرعامل داروسازی ابوریحان: درخواست انجمن تالاسی تامین شد
تاریخ: ۴:۲۴ :: ۱۳۹۷/۰۷/۲۵

2067, 
کارنامه صادراتی « دابور » در نیمه نخست 97Reviewed by سایت رادیوسهام on Oct 17Rating: 4.0 کارنامه صادراتی « دابور » در نیمه نخست 97 کارنامه صادراتی « دابور » در نیمه نخست 97
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

داروسازی ابوریحان عملکرد صادراتی نیمه نخست امسال را اعلام کرد؛ له گفته مدیرعامل روند صادرات طبیعی بوده است.

  کارنامه صادراتی « دابور » در نیمه نخست 97انجمن تالاسمی ایران از داروسازی ابوریحان درخواست دارو کرده که به گفته پیام سیفی؛ مدیرعامل توزیع داخلی داروی دفرازیروکس به درخواست انجمن تالاسمی صورت گرفت. ابوریحان در ۵ ماهه امسال صادرات ۷.۵ میلیارد تومانی را اعلام کرد.

مدیرعامل عملکرد نیمه نخست صادراتی شرکت را طبیعی اعلام کرد؛ گزارش‌های مجموعه نشان می‌دهد در زمینه صادرات کار، ثبت در کشورهای ازبکستان، آذربایجان، گرجستان، تاجیکستان در منطقه CIS، در کشورهای سریلانکا و ویتنام به عنوان نخستین شرکت ایرانی، عراق، افغانستان و سوریه در گذشته و در لبنان، سودان و اوگاندا نهایی شده است.

میزان صادرات داروسازی ابوریحان در پنج ماهه نخست امسال حدود ۷٫۵ میلیارد تومان اعلام شد؛ به گفته مدیران داروسازی ابوریحان در نیمه نخست امسال دو محصول جدید تولید و وارد بازار شد و البته انتظار می‌رود تا پایان امسال این تعداد به ۱۵ قلم برسد. دو محصول جدید نیز داروی روجا برای پیشگیری از بارداری و داروی داپوکستین برای انزال زودرس بودند.

حتما بخوانید :  نوبت بازبینی در معادلات بورسی

سیفی درباره وضعیت GMP کارخانه داروسازی ابوریحان نیز توضیح داد: درباره کیفیت داروهای تولیدی ابوریحان همین بس که داروی دفرازیروکس را صرفا به صادرات اختصاص داده بودیم و این دارو به عراق و سوریه صادرات می‌شد. در پی درخواست انجمن تالاسمی توزیع داخلی این دارو نیز به تازگی آغاز کرده‌ایم.

طبق اطلاعات منتشره فروش داروسازی ابوریحان در نیمه نخست سال ۱۳۹۷ با افزایش ۲۰ درصدی نسبت به مدت مشابه در سال قبل به ۱۲۰ میلیارد تومان رسید. فروش این شرکت در شهریور ماه نیز ۲۰٫۶ میلیارد تومان اعلام شد.

منبع: فانا

خبر انتخاب شده برای شما

پیش بینی ۵۶ نفر از بزرگان بورس از آینده بازار
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.